TOP i FLOP w meczu ze Slavią Praga

18 września 2019 | 07:52 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Po meczu takim jak wczoraj rubrykę TOP i FLOP można by było ograniczyć do dwóch punktów. TOP: nikt, FLOP: wszyscy. Mimo słabej gry całego zespołu, można jednak spróbować wyróżnić kilka osób na plus, a kilka na minus.

TOP

Stefano Sensi
Rubryka TOP i FLOP bez niego byłaby czymś dziwnym. Włoch wypadł wczoraj bardzo dobrze na tle swoich kolegów. . Nie można mu odmówić walki i starań, robił co mógł. Miał udział przy bramce, wykazał się jeszcze przy kilku akcjach ofensywnych, jak również w defensywie. Gdyby reszta graczy doskoczyła do jego poziomu wczoraj, wynik byłby inny.

Nicolo Barella
Młody Włoch uratował honor Interu. Swoim golem uchronił Nerazzurrich przed kompromitującą porażką. Dał dobrą zmianę, gdyż po jego wejściu środek pola zaczął istnieć w tym meczu. Niech ta bramka doda mu wiary w siebie. Liczymy, że w meczu z Milanem wybiegnie w pierwszym składzie.

Matteo Politano
Włoskie zestawienie TOP z wczorajszego meczu uzupełnimy Matteo Politano. Skrzydłowy dał dobrą zmianę, widać było w nim dużą energię i chęć do gry, próbował rozruszać poczynania Interu w ofensywie, nie bał się pojedynków 1 na 1, próbował jak to się potocznie mówi "szarpać".

FLOP

Jak już zostało wspomniane, większość piłkarzy zagrało wczoraj znacznie poniżej oczekiwań, więc mogliby tutaj trafić, ale spróbujemy "wyróżnić" trzech, którzy szczególnie zawiedli.

Romelu Lukaku
Podobnie jak w meczu z Udinese, także i teraz Romelu Lukaku był chyba najsłabszym zawodnikiem Interu w tym spotkaniu. Mało widoczny, nie stwarzający przewagi w ataku, nie wygrywający pojedynków, powolny. Nie tego oczekuje się od zawodnika za prawie 70 milionów euro. Jeśli Belg z powodu drobnego urazu nadal nie był gotowy do gry, jego miejsce w składzie powinien zająć ktoś inny.

Słaby występ Chorwata. Wczoraj był zupełnie niewidoczny na boisku, jak by był myślami w innym miejscu. Miał być jednym z liderów, a wyglądało to jak by przeszedł obok meczu.

Antonio Candreva
Od meczu z Lecce Antonio stopniowo gaśnie i wczorajszy występ był jego najsłabszym do tej pory. Niewiele mu wychodziło, a przy jednym podaniu do tyłu w pierwszej połowie, mocno naraził Inter na stratę głupiego gola. Wielkie pretensje za tę sytuację miał później Samir Handanović. Problem w tym, że zmiennik Candrevy, Lazaro nie pokazał nic lepszego i w najbliższym meczu prawdopodobnie znów obejrzymy w akcji Candrevę, być może już w swojej wersji z meczu przeciwko Lecce.

Źródło: intermediolan.com