Kluby spotkały się z lokalnymi władzami

19 września 2019 | 09:28 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wielkimi krokami zbliża się rywalizacja o prymat w Mediolanie. Derbowego starcia nie mogą doczekać się piłkarze i kibice, ponieważ każdy pragnie udowodnić swoją wyższość nad lokalnym rywalem. Tymczasem działacze obu klubów myślą raczej o jedności i starają się znaleźć wspólny język w sprawie budowy nowego stadionu.

Ostatnio odbyło się spotkanie przedstawicieli Interu oraz Milanu z lokalnymi władzami. Kluby przedstawiły swoje racje, powody i liczby, dla których optują za budową nowego obiektu. Burmistrz Mediolanu Giuseppe Sala wyznał ostatnio, że priorytetem dla miasta jest uchronienie San Siro i zaproponował nawet odsprzedanie stadionu klubom. Propozycja nie spotkała się jednak z entuzjastycznym przyjęciem.

Spotkanie odbyło się w pokojowej atmosferze, a reprezentujący Inter Alessandro Antonello wyraził swoje zadowolenie z przebiegu rozmów:

- Pracujemy wspólnie z Milanem i jestem bardzo optymistycznie nastawiony w kwestii projektu nowego stadionu. Spotkanie przebiegło bardzo dobrze, myślę, że wszystko dobrze się zakończy. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich