Godin: Osoba Conte jest kluczowa

27 września 2019 | 12:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Zgodnie z przewidywaniami, Diego Godin momentalnie wpasował się w układankę nowego Interu i odgrywa coraz bardziej poważną rolę na boisku. W rozmowie z hiszpańską Marcą Urugwajczyk podzielił się pierwszymi wrażeniami z dotychczasowego pobytu w stolicy Lombardii.

- Conte i Simeone to dwaj trenerzy z wielkim charakterem. Inter zbudował drużynę wokół szkoleniowca, który jest głównym elementem tej układanki. Oglądamy więcej wideo z grą naszych rywali i zadania taktyczne na boisku są inne niż w Hiszpanii. Conte wymaga ode mnie większego udziału w grze i prosi o częstsze rozpoczynanie akcji.

- Stefano Sensi? Prawdę mówiąc, nie znałem go. Byłem bardzo mile zaskoczony jego postawą. Prezentuje wielką jakość i potrafi do maksimum wykorzystać swoje warunki fizycznie, mimo że jest taki mały.

- Mówią, że jesteśmy kandydatami do tytułu mistrzowskiego, ale zobaczymy. Juve zakontraktowało świetnych graczy, ale nasz klub jest ambitny. Pragniemy powalczyć na wszystkich frontach.

- We Włoszech pierwszy posiłek jemy bardzo wcześnie, około ósmej. Wciąż się do tego dostosowuje. Nie czuję się tutaj szefem. Byłem jednym z nich w Atletico, lecz w Interze nadal jestem nowy. Czuję się ważną postacią, ale muszę działać powoli. 

Źródło: Marca

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 27 września 2019 | 16:24   

Na całe szczęście nie zapowiada się jako nowy Vidić


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich