Komplet punktów na Marassi

28 września 2019 | 16:59 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

Pomimo chwilowych kłopotów spowodowanych czerwoną kartką Alexisa Sancheza, Inter dość spokojnie poradził sobie z ekipą Sampdorii i wygrał szósty ligowy mecz z rzędu. Na Stadio Marassi goście zwyciężyli 3:1, a dorobkiem bramkowym podzielili się Sensi, Sanchez i Gagliardini.

10' Żółta karta dla Bastoniego.

12' Niecelny strzał głową Alessandro Bastoniego.

12' Fatalny błąd defensywy gospodarzy, ale gracze Interu nie skorzystali z prezentu.

16' Żółta kartka dla Rigoniego.

20' Inter wyszedł na prowadzenie. Stefano Sensi zdecydował się na strzał zza pola karnego, futbolówka jeszcze otarła się o Alexisa Sancheza i kompletnie zmyliła bramkarza miejscowych.

22' Drugi cios przyjezdnych. Nieudany strzał Sensiego, lecz do piłki dopadł Sanchez i wpakował ją do siatki.

30' Jankto oddał bardzo niecelny strzał z pierwszej piłki.

33' Karol Linetty obejrzał żółtą kartkę.

36' Antonio Candreva skutecznie wykończył akcję Interu, lecz arbiter dopatrzył się spalonego i anulował trafienie.

38' Lautaro zmarnował dogodną sytuację na zdobycie bramki. Piłka przeleciała obok słupka.

42' Audero odbił strzał Sensiego.

43' Żółta kartka dla Sancheza.

44' Niecelny strzał Karola Linettiego.

45+3' Strzał Brozovicia, ale piłka wyszła tylko na rzut rożny.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

46' Lautaro Martinez zmarnował kolejną okazję na gola, skuteczna interwencja Audero powstrzymała Argentyńczyka.

46' Alexis Sanchez próbował wymusić rzut karny, za co obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

55' Dobry okres gry Sampy został przypieczętowany golem kontaktowym. Precyzyjny strzał Jakuba Jankto znalazł drogę do bramki Handanovicia.

55' Bonazzoli zmienił Depaoliego.

56' Lukaku zmienił Lautaro.

57' D'Ambrosio zmienił Candreve.

61' Świetne prostopadłe podanie od Marcelo Brozovicia do Roberto Gagliardiniego, który na raty, ale pokonał Audero.

65' Barella zmienił Sensiego.

69' Vieira zmienił Ekdala.

73' Caprari zmienił Linettiego.

74' Nieudany strzał Bereszyńskiego.

76' Ronaldo Vieira był bliski efektownej bramki samobójczej.

81' Żółta kartka dla Skriniara.

82' Niecelny strzał Caprariego z rzutu wolnego.

86' Indywidualna akcja Lukaku, lecz zakończona nieudanym lobem.

90' Niecelny strzał głową w wykonaniu Fabio Quagliarelli.

90+3' Bardzo mocne uderzenie Vieiry i efektowna parada Handanovicia.

90+4' Nieco zaskoczony Quagliarella zmarnował dogodną okazję na gola.