Oceny GdS za mecz Sampdoria - Inter

29 września 2019 | 09:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Jak widzieli wczorajszy mecz dziennikarze La Gazzetta dello Sport? Zobaczmy na oceny jakie wystawiono graczom Interu i Sampdorii za to spotkanie.

29 września 2019 | 11:46

Ja rozumiem, że Alexis nie potrzebnie chciał wymusić karnego i przez niego graliśmy w osłabieniu ale ogólnie grał na prawdę niezle. Lautaro spędził od niego chyba niecałe 10 min więcej i moim zdaniem to on grał gorzej. Walczył, starał się ale no kurde te niewykorzystane sytuacje to jakaś porażka... jeszcze ta sytuacja w 1 połowie gdzie Sanchez wywalczył piłkę pod polem karnym Sampy, podał do Lautaro, a ten zamiast strzelać chciał jeszcze dograć Sensiemu... oczywiście obrońcy się połapali i g**no z tego wyszło (edycja 2019.09.29 11:47 / kretos)

oster

oster

29 września 2019 | 11:51

Szkoda że nie ma oceny dla tego przygłupa sędziego , debil powinien być zdyskwalifikowany i wysłany na jakiś kurs sędziowania i przeniesiony do serie b lub c

29 września 2019 | 13:01

@up- zgadzam się, sedziowanie w jego wykonaniu było fatalne!

el_loco

el_loco

29 września 2019 | 22:21

Nie rozumiem dlaczego wszyscy czepiają się sędziego. Moim zdaniem sędziował poprawnie. Zdecydowanie gorzej sędziował Maresca w meczu przeciwko Lazio, a mam wrażenie że jako jedyny to zauważyłem.
Co do not to raczej zgadzam się z nimi. Sanchez Nas osłabił przez co zawodnicy musieli wykrzesać z siebie więcej sił. Biorąc pod uwagę dwa arcyważne spotkania było to bardzo złe. Osobiście za takie bezmyślne zagranie dałbym mu note 4, max.

oster

oster

30 września 2019 | 09:39

el_lico
Nie daje się drugiej żółtej bez chociaż jednego ostrzeżenia i to w 47 minucie za takie cos gdzie nawet Alexis się nie domagał karnego, możliwe że ten sędzia chciał osłabić nas zespół żeby pomóc starej kurrr...e z turynu i miał nadzieję że Genoa nas dogoni z wynikiem...