Ekspansja Suning

1 października 2019 | 18:22 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Najpierw Włochy, później Europa - Suning Group w taki sposób chce rozwijać się na zagranicznym rynku. Inter, jako flagowy projekt firmy z Nanjing ma w dużej mierze przyczynić się do ekspansji na Starym Kontynencie.

Chińczycy mają w ciągu najbliższych trzech lat zainwestować około 1,3 miliarda euro na zakup europejskich marek, rozpoczynając od 150 włoskich producentów. Celem rodziny Zhang jest wzmocnienie wizerunku przez inwestycje w obszarach międzynarodowego rezonansu. W rezultacie chcą mieć pewność, że kontrolowane przez nich marki mogą liczyć na dużą część konsumentów.

Pierwszym rejonem zainteresowania są południowe Włochy, w tym Sycylia. Taormina jest stolicą sycylijskiej turystyki, najbardziej atrakcyjną częścią wyspy i jednym z najbardziej znanych oraz podziwianych włoskich miejsc na świecie. Właśnie tam Zhang ma zainwestować pierwsze pieniądze. Zostaną one przeznaczone na działania z zakresu nieruchomości, handlu i żywności.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

KawaOpole

KawaOpole 1 października 2019 | 18:47   

O to brzmi interesująca

inter00

inter00 1 października 2019 | 19:36   

Mogliby też jeszcze zainwestować w pomocnika z wysokiej półki do rotacji. Niemniej jednak podobają mi się takie działania Suning, ponieważ mogą realnie wzmocnić ich pozycję oraz zagwarantować zastrzyk gotówki m. in. Interowi

Darkos

Darkos 2 października 2019 | 18:09   

To jest plan. Rozwinąć się, wykupić firmy sponsorujące rywali, dać im kiepskie kontrakty, wygrać ligę. Tak to widzę.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich