D'Ambrosio: Zawsze chcemy zdobyć komplet punktów

5 października 2019 | 13:43 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Wszyscy wyczekujemy meczu z Juventusem. Będzie to najważniejsze spotkanie Interu w tegorocznej Serie A. Wielki mecz i wielki sprawdzian możliwości podopiecznych Antonio Conte.

Danilo D'Ambrosio udzielił wywiadu dla Mediaset, w którym mówił o meczu z Barceloną, o pracy z Antonio Conte, o kolegach z drużyny i spotkaniu z Juventusem.

- Jesteśmy na etapie wzrostu formy. Staramy się stosować wszystkie wskazówki trenera. Po meczu z Barceloną przez chwilę byliśmy rozgoryczeni, że nie osiągnęliśmy tego, czego szukamy w każdym meczu, czyli zwycięstwa. Zawsze chcemy uzyskać pełne łupy.

- Juventus ma zawodników na wysokim poziomie. Ronaldo jest gwiazdą, ale wciąż stoi za nim zespół, który pozwala mu prezentować się w najlepszym wydaniu. Jesteśmy grupą, która walczy drużynowo. Możemy polegać na naszej pracy, na trenerze, na naszej sile.

- Trener Conte zadziwił mnie swoim sposobem pracy, przygotowania do meczów, treningów i angażowania wszystkich zawodników. Jest to absolutnie wartość dodana.

- Lukaku jest napastnikiem innym od wszystkich. Jest silny, a w chwilach trudności lub presji wiesz, że przed sobą masz zawodnika, który utrzyma się przy piłce. Sensi i Barella to dwaj zawodnicy, którzy są częścią włoskiej kadry, a Inter z pewnością dobrze podjął decyzję. Sensi mnie zaskoczył, ponieważ nie sądziłem, że może być tak silny.

- Naszym obecnym celem jest zdobycie trzech punktów.

Źródło: Sport Mediaset

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich