Grały reprezentacje. Gole Lukaku i Lazaro

11 października 2019 | 00:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Za nami dzień z meczami reprezentacji narodowych. Swój mecz wygrała kadra Jerzego Brzęczka, chociaż po meczu z Łotwą najbardziej cieszyć może tylko sam wynik (3:0). Na boiskach w całej Europie, i nie tylko, mogliśmy oglądać wczoraj również wielu piłkarzy Interu Mediolan. Jak im poszło?

Najwięcej powodów do zadowolenia może mieć chyba Romelu Lukaku. Reprezentacja Belgii planowo rozbiła drużynę San Marino 9:0, a napastnik Nerazzurrich miał spory udział w końcowym rezultacie. Lukaku dwukrotnie sam wpisał się na listę strzelców i zanotował asystę przy trafieniu Chadliego. W 76. minucie zastąpił go Benteke.

Bezpośredni udział przy wygranej swojego zespołu zanotował również Valentino Lazaro. Austria wygrała arcyważny mecz z Izraelem 3:1, a gracz Interu w 41. minucie doprowadził do wyrównania. Lazaro przebywał na murawie do ostatniego gwizdka arbitra.

Wygrała także reprezentacja Chorwacji. Wicemistrzowie Świata pewnie ograli Węgrów 3:0. Marcelo Brozović rozegrał pełne 90. minut, zaś Ivan Perisić został zmieniony w 60. minucie spotkania. Przebywający na wypożyczeniu w Bayernie skrzydłowy zanotował asystę i zmarnował rzut karny.

Cały mecz przeciwko Walii zagrał Milan Skriniar. Słowacy zremisowali u siebie 1:1. Z ławki rezerwowych nie podniósł się za to Stefan de Vrij. Jego Holandia bez większych problemów uporała się z Irlandią Północną 3:1. Jeżeli jesteśmy już przy środkowych obrońcach Interu, to pełne 90. minut w reprezentacji U-21 rozegrał Alessandro Bastoni. Młodzi Włosi bezbramkowo zremisowali z rówieśnikami z Irlandii.

Towarzysko grała wczoraj Brazylia. Canarinhos zremisowali 1:1 z reprezentacją Senegalu. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Gabriel Barbosa.