Skriniar: Chciałbym wznieść trofeum jako kapitan

12 października 2019 | 14:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Za Milanem Skriniarem naprawdę pracowity okres, bowiem w ostatnich meczach przyszło mu rywalizować z zawodnikami pokroju Leo Messiego, Cristiano Ronaldo czy Gartha Bale'a. Słowak wspominał o tym w rozmowie ze Sport Mediaset. Piłkarz opowiedział również o planach na najbliższy sezon.

- Od pierwszego dnia przedsezonowych przygotowań pracujemy, aby wygrywać. Pragniemy zwycięstw. Musimy kontynuować ten proces. To Conte zmienił naszą mentalność. Nigdy nie wolno nam się poddawać i musimy walczyć do samego końca. Porażka z Juventusem była stymulująca. Przegraliśmy pierwszy mecz w lidze, ale zagraliśmy dobrze. Oni strzelili, my nie. Musimy jeszcze ciężej pracować.

- Chciałbym podnieść jakieś trofeum w roli kapitana, lecz obecnie koncentruj się wyłącznie na pomocy mojej drużynie. Nie myślę o zostaniu najlepszym defensorem na świecie. Mam jeszcze wiele do poprawy. Cieszę się, że są osoby, które twierdzą, że to możliwe, ale ja skupiam się tylko na drużynie.

- Ronaldo, Messi czy Bale? Messi. On widzi pełny obraz gry, wyczuwa przestrzeń wokół siebie. Pozostali dwaj również są świetnymi graczami. Miałem szczęście spotkać ich wszystkich w ciągu kilku ostatnich dni. Właśnie dlatego uprawiamy ten sport. 

Źródło: Sport Mediaset

Polecane newsy

Komentarze: 6

wróbel1908

wróbel1908 12 października 2019 | 14:09   

Ostatnio Skriniar obniżył loty formacja z trójką z tyłu mu nie służy.

Kevin

Kevin 12 października 2019 | 14:27   

Wróbel zgadzam się z Tobą

Dominik

Dominik 12 października 2019 | 21:36   

Obniżył loty, ale nie sądzę że to wina formacji. W barwach Słowacji grają czwórką z tyłu i Skriniar też popełnia błędy. Dwa dni temu zawalił gola w meczu reprezentacji zostawiając 3 metry miejsca napastnikowi w środku pola karnego.

Kr90is

Kr90is 13 października 2019 | 12:02   

Bedzie dobrze jak będzie trzymał formę ze zeszłego sezonu

superofca

superofca 14 października 2019 | 01:11   

Dominik ale jedno nie wyklucza drugiego. Jak w klubie grasz trójką i cały czas skupiasz się na poprawie dyspozycji w takiej formacji to jadąc na kadrę możesz mieć problem z przestawieniem się z powrotem. Zresztą mnie się wydaje, że Skriniar obrósł nieco w piórka. Za dużo komplementowania też szkodzi.

Interista07

Interista07 14 października 2019 | 20:20   

Scudetto i Liga Miastrzów. Tak koło maja-czerwca. Poczekaj Milan :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich