Esposito nie pojedzie na MŚ przez uraz Alexisa?

15 października 2019 | 07:26 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Kontuzja Alexisa Sancheza może mieć wpływ na sytuację młodziutkieg Sebastiano Esposito. Młody Włoch może nawet nie pojechać na Mistrzostwa Świata U-17.

Bez Sancheza, Antonio Conte będzie miał w ataku jedynie Lukaku, Lautaro oraz Politano. To może sprawić, że Esposito będzie potrzebny Interowi i stanie przed szansą otrzymania minut na boisku. By się jednak tak stało, zawodnik musiały zrezygnować z udziału w Mistrzostwach Świata U-17, które odbędą się w Brazylii.

Źródło: fcinternews