CAMPIONI 2021

 

Kontuzja D'Ambrosio szansą dla Lazaro i Bastoniego

15 października 2019 | 16:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Trwająca jeszcze przerwa na mecze reprezentacji jest dotychczas niezwykle pechowa dla Antonio Conte, który stracił na jakiś czas Alexisa Sancheza i Danilo D'Ambrosio. Piłka nożna nie znosi jednak próżni, a pech jednego gracza zawsze jest szansą dla kogoś innego. Podobnie jest również tym razem. 

Już wcześniej pisaliśmy, że na absencji Chilijczyka mogą skorzystać Matteo Politano i Sebastiano Esposito. Podobnie jest w przypadku reprezentanta Włoch, który dotychczas należał do grona niezawodnych żołnierzy nowego szkoleniowca Interu.

Pod nieobecność D'Ambrosio o palmę pierwszeństwa na prawym wahadle rywalizować będą Antonio Candreva i Valentino Lazaro. La Gazzeta dello Sport sugeruje, że Conte może wreszcie śmielej postawić na byłego zawodnika Herthy, który dotychczas zaliczył jedynie wejście z ławki w starciu ze Slavią. 

Na problemach starszego kolegi skorzystać ma również Alessandro Bastoni, gdyż w obecnej sytuacji właśnie młody Włoch stanie się pierwszą alternatywą dla podstawowego tercetu defensorów. Czy rezerwowi wykorzystają szanse dane im przez los? Wszystko wyjaśni się w ciągu kilku najbliższych tygodni. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

coalmeluck

coalmeluck 15 października 2019 | 17:18   

Bastoni to swietny chlopak, niech gra. Juz udowodnil, ze ma jakosc. Lazaro duze oczekiwania..za duze.

inter00

inter00 15 października 2019 | 17:44   

Akurat Bastoni jak dla mnie nawet pomimo obecności DD powinien być pierwszym zmiennikiem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich