CAMPIONI 2021

 

Bakayoko: Powrót do Interu to mój cel

15 października 2019 | 17:11 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Wychowanek akademii Nerazzurrich przebywa obecnie na wypożyczeniu w FC St. Gellen. 21-letni talent ma za sobą kiepski okres. Kontuzja wykluczyła go z pełnego udziału w szwajcarskich rozgrywkach ligowych, ale wszystko zmierza już w lepszym kierunku.

- Czuję się lepiej, najgorsza część kontuzji już za mną. Zacząłem zajęcia z zespołem i w ciągu dwudziestu dni będę do dyspozycji trenera.

- Mam zamiar złapać regularność i kontynuować rozbudowę progresu z poprzedniego sezonu. Zanim złapałem kontuzję grałem cały czas. Bez tego problemu miałbym za sobą już dziesięć występów.

- Pod koniec ostatniego sezonu St. Gellen zaproponowało mi przedłużenie wypożyczenia i z radością na to przystałem. Miałem propozycje od innych, ale moim pragnieniem zawsze było pozostanie w Szwajcarii, tutaj jest dobry projekt. Nie miałem intencji, żeby zmieniać klub i znów zaczynać od nowa.

- Pozostaję w kontakcie z kilkoma chłopakami, z Andreaw Gravillonem, Cristianem Kouame i Lucienem Agoume, który trenował cały tydzień z pierwszym składem i grał potem z Primaverą.

- W lipcu wszystko się wyjaśni, to Inter ma nade mną kontrolę. Dorastałem z Nerazzurri, a powrót do Mediolanu to mój cel i marzenie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich