Politano: Wyjątkowy mecz

19 października 2019 | 09:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Kontuzja wyeliminuje Stefano Sensiego z udziału w meczu ze swoim byłym pracodawcą, lecz okazję do zaprezentowania swoich umiejętności przed dawnymi kibicami będzie miał być może Matteo Politano. Napastnik Interu bardzo dobrze wspomina czas spędzony na Mapei Stadium w Sasuolo. 

- Najbliższy mecz będzie miał dla mnie szczególne znacznie. Spędziłem tam trzy wspaniałe lata, otrzymałem szansę debiutu w Serie A i pierwszy raz zagrałem w Lidze Europy. Przeżyłem wiele cudownych emocji w koszulce Neroverdich.   

- Wyniki są po naszej stronie, więc musimy dalej podążać obraną ścieżką. W poprzednim sezonie grałem niemal zawsze, lecz od początku nowych rozgrywek sytuacja uległa zmianie, bowiem obecny system gry sprawia, że moje walory są mniej uwypuklone.

- Muszę być pewny, że będę gotowy kiedy trener uzna, że jestem mu potrzebny. Conte sprawia, że wszyscy czują się ważni, tylko od nas samych zależy, kto będzie grał. Łączą nas dobre stosunki, trener jest bezpośredni i nazywa rzeczy po imieniu. 

- Kontuzja Sancheza? To rozczarowujące, gdy na wiele miesięcy tracisz ważnego członka zespołu. W zespole Primavery mamy jednak wielu zdolnych chłopaków, więc jesteśmy spokojni. 

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 19 października 2019 | 11:09   

Cieżko będzie Sanchezowi po powrocie. Po wyleczeniu kontuzji żmudne odzyskiwanie formy a potem walka o przekonanie Conte, że warto go wykupić. Mam jednak nadzieję że już kiedy wróci po kontuzji i odzyska formę strzeli kilka ważnych bramek i zostanie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich