Gabigol kluczem do zimowych transferów?

19 października 2019 | 10:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Inter już wkrótce będzie musiał podjąć decyzję w sprawie przyszłości Gabriela Barbosy. Wypożyczenie Brazylijczyka do Flamengo dobiega końca wraz z końcem roku kalendarzowego, a zawodnik wzbudza spore zainteresowanie na rynku.

Gabigol od dłuższego czasu znajduje się w znakomitej dyspozycji sportowej (29 meczów, 24 gole, 5 asyst), co zaowocowało nawet powrotem do pierwszej reprezentacji Brazylii. Spekuluje się, że zawodnik doczeka się kolejnej szansy do weryfikacji swoich umiejętności na europejskich boiskach. Ze starań o transfer definitywny nie zamierzają rezygnować również działacze Flamengo.

Rozmowy między klubami trwają. Medialne raporty sugerują, że porozumienie jest coraz bardziej prawdopodobne, a Nerazzurri mogliby zarobić na transakcji 18 mln euro. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze zgody samego piłkarza, który analizuje wszystkie możliwe scenariusze. 

Pomimo kłopotów Alexisa Sancheza, temat powrotu Gabiogola do Mediolanu wydaje się nie być nawet rozważany. Pieniądze pozyskane z ewentualnego transferu mogłyby jednak posłużyć do wzmocnienia zespołu w styczniowym okienku. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 8

inter00

inter00 19 października 2019 | 11:10   

Obchnąć jak najdrożej i kupić pomocnika który na prawdę będzie wzmocnieniem

davi23

davi23 19 października 2019 | 11:44   

Temat akurat powrotu i to teraz powinien być rozważany, nie wiem dlaczego na siłę trzeba go sprzedawać, kontuzja Alexisa musi dać do myślenia.

DonPietro

DonPietro 19 października 2019 | 13:52   

Dał bym mu szansę. W najgorszym przypadku sprzeda sie go latem.

Wiktor

Wiktor 19 października 2019 | 14:21   

Zgadzam się z davi23. Gość jest w formie s nam brakuje alternatywnego napastnika. Sprzedać go pół darmo by kupić jakiś szrot? Nonsens. Zawsze można w zimie ściągnąć Ibre a w lecie Cavaniego za free. A może się przeproszą i wróci Icar? Szukamy graczy których mamy. Sami sobie tworzymy problemy.

Hagaen

Hagaen 19 października 2019 | 17:01   

Wiktor w punkt, dokładnie tak uważam.

Turbot

Turbot 19 października 2019 | 19:15   

Czy ktoś może mi wyjaśnić, o co chodzi z tym Barbossą? Potrzebujemy napastnika, gość jest w gazie, powołują go do reprezentacji Brazylii, dlaczego nie jest w ogóle brany pod uwagę? Czy on coś odwalił, spalił koszulkę, otruł Zhangowi złotą rybkę? To jest jakiś absurd totalny.

superofca

superofca 20 października 2019 | 21:48   

Przywiązują za dużą wagę do jego poprzedniego pobytu w Europie. Nie chcą narazić się na ponowne obrywanie za ten transfer. Moim zdaniem to też głupie.

damianekk1985

damianekk1985 21 października 2019 | 08:43   

Już niech lepiej Esposito się ogrywa bo gabigol przyjdzie w pół roku nie dość że straci cenę rynkowa to jeszcze znowu będzie problem go sprzedać liczę natomiast ze będzie klauzula by jakiś procent bym w przyszłości z jego sprzedaży dalej


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich