Colonesse: To klub płaci, nie reprezentacje
Na falach radiowych TMW Radio pojawił się Francesco Colonnese. Były gracz Interu ocenił najważniejsze wydarzenia związane z kadrą Nerazzurrich z ostatnich dni.
- Klub próbuje chronić swoich zawodników, drużyny narodowe to miejsce dla nich, żeby się pokazać, ale to klub im płaci i w rezultacie musi wybierać dla nich to co najlepsze.
- Został, bo Antonio Conte ma zamiar go wykorzystać, w innym wypadku pozwoliliby mu jechać - powiedział o sytuacji Sebastiana Esposito - Musieli dokonać logicznego wyboru dla dobra Interu.
- W ostatnich latach zawsze powodowali problemy - ocenił nadchodące starcie Interu z Sassuolo - To będzie delikatny mecz z bardzo aktywnym zespołem i będącym w formie Domenico Berardim. Inter musi wrócić na właściwe tory po porażce z Juventusem.
- W styczniu będą konieczne wzmocnienia, ale ściągnięcie go z powrotem do Interu byłoby trudne - nawiązał do plotek o przybyciu Zlatana Ibrahimovicia.
Źródło: sempreinter.com
Reklama