Ibra: Nie oczekujcie techniki od Lukaku

19 października 2019 | 23:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Na łamach sobotniego wydania La Gazzeta dello Sport ukazał się spory wywiad ze Zlatanem, którego fragmenty cytowaliśmy już zresztą w tym miejscu. Złotousty Szwed wypowiedział się również na temat Romelu Lukaku, bowiem duet napastników miał okazję dzielić szatnię Manchesteru United.

Ibrahimović w swoim stylu wytknął młodszemu koledze braki w wyszkoleniu technicznym i podzielił się zabawną anegdotą z czasów wspólnych treningów:

- Statystyki Mauro Icardiego przemawiają za niego, lecz osobiście mam słabość do napastników, którzy pracują dla dobra zespołu. Mogę powiedzieć w ten sposób o Romelu. Nie oczekujcie od niego wybornej techniki, ponieważ jego największym atutem jest czysta siła. Gdyby tylko chciał mnie słuchać...

- W United zaproponowałem mu zakład. Powiedziałem, że za każde udane przyjęcie piłki otrzyma 50 funtów. Odpowiedział: Co wygram jeżeli wszystkie będą skuteczne? Powiedziałem:Nic, ponieważ zwyczajnie staniesz się wówczas lepszym piłkarzem. Dodam tylko, że nigdy nie przyjął zakładu. Być może bał się przegranej...

- Żarty na bok. Lukaku ma w sobie szalony głód, aby udowodnić coś całemu światu i jestem przekonany, że dobrze poradzi sobie w Interze. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Oba

Oba 20 października 2019 | 00:49   

Przyjęcie piłki... Czy Lukaku nie jest zwyczajnie leniwy, że od lat mając świadomość tego mankamentu wciąż go nie poprawił? Bo jeżeli jest to poza jego zasięgiem, to bylo to koncertowe wywalenie kasy, zwłaszcza patrząc jak Icardi coraz śmielej poczyna sobie w PSG.

Siwanasaki87

Siwanasaki87 20 października 2019 | 12:22   

Zostaniemy znowu z gównem którego nie będziemy mogli sprzedać...Ale to jest poprostu Inter...

Lethal Doze

Lethal Doze 20 października 2019 | 18:30   

Boże niech Lukaku przestanie strzelać karne, wiem że strzelił dwa ale oba były slabo wykonane.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich