Marotta: Dysponujemy świetnym atakiem

20 października 2019 | 22:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Kontuzja Alexisa Sancheza rozpoczęła medialne spekulacje wokół nowego napastnika Interu Mediolan. Padają nawet konkretne nazwiska od Zlatana Ibrahimovicia, przez Oliviera Girouda, aż po Mario Mandżukicia. Giuseppe Marotta podkreślił jednak, że pierwszym wyborem klubu pozostaje Chilijczyk i wyraził wiarę w jego szybki powrót do zdrowia.

- Zaprojektowaliśmy nasz zespół w określony sposób i oczywiście bylibyśmy szczęśliwsi bez kontuzji Alexisa Sancheza, lecz zachowujemy optymizm i wierzymy, że wróci do nas w ciągu dwóch miesięcy. Dzięki temu, nasza formacja ataku pozostanie niezmieniona. Dysponujemy konkurencyjnymi zawodnikami o różnej charakterystyce.

- Styczniowe okienko będzie otwarte dla wszystkich klubów, nawet jeśli najlepsi gracze rzadko są dostępni w tym okresie. Naszym obowiązkiem jest zachowanie czujności i sprawdzenie możliwości, które oferuje rynek.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 20 października 2019 | 22:27   

Osobiście wierzyłbym w Alexisa zamiast a siłę ściaganie byle kogo do ataku. Lepiej przeznaczyć te środki na pomocnika

paweloo7

paweloo7 21 października 2019 | 09:33   

@inter00 ja też bym odpuścił zakup napastnika. Mamy do zmiqny Esposito i Politano więc powinno wystarczyć, a skupić się na pomocy bo to co grają nasze ewenementy z ławki to się w głowie nie mieści.

timon

timon 21 października 2019 | 20:50   

Nawet w przypadku powrotu Sancheza, potrzebny nam jeden napastnik. Politano to gość na klub Fiora max Lazio i to tylko wtedy gdy powyższe drużyny grają trójką w ataku. Politano w taktyce Conte staje się zawodnikiem całkowicie zbędnym. Jeżeli potrzeba środków na napastnika, to bez zastanawiania się bym go poświęcił


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich