Zmarnowana szansa. Tylko remis Interu

26 października 2019 | 17:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Inter nie wykorzystał doskonałej okazji do wyprzedzenia Juventusu i ponownego objęcia pozycji lidera. Nerazzurri tylko podzielili się punktami z ekipą Parmy, która po pierwszej połowie prowadziła nawet 2:1. Dobra reakcja gospodarzy po przerwie wystarczyła tylko na jedno trafienie Romelu Lukaku.

8' Pierwsze zagrożenie ze strony gości. Karamoh oddał strzał głową, który nieznacznie minął się z celem.

10' Mocny strzał Dermaku i skuteczna obrona Handanovicia.

13' Szybka akcja Interu zakończona uderzeniem Gagliardiniego. Sepe uratował swój zespół.

13' Żółta kartka dla Barelli.

14' Niecelna próba Kulsevskiego.

20' Bardzo mocny i bardzo niecelny strzał Juraja Kucki z dystansu.

23' Gol dla Interu! Piłka po strzale Antonio Candrevy otarła się o dwójkę graczy rywali i wpadła do bramki zdezorientowanego Sepe.

25' Strzał Brozovicia i spokojna interwencja bramkarza rywali.

26' Odpowiedź Parmy na 1:1. Prosta strata Brozovicia, indywidualna akcja Karamoha i piękny strzał byłego gracza Nerazzurrich.

30' Kolejny raz niefrasobliwie zachował się Marcelo Brozović, co napędziło akcję gości. Karamoh dograł do Gervinho, który spokojnie dopełnił formalności.

41' Lautaro był faulowany w polu karnym, lecz gwizdek arbitra milczał. Co ciekawe, nie interweniowali również sędziowie VAR.

43' Mocny strzał głową w wykonaniu Lautaro Martineza minął bramkę Parmy.

44' Żółta kartka dla Candrevy.

45' Koniec pierwszej połowy.

50' Mocne uderzenie Skriniara w środek bramki i łatwa interwencja Sepe.

51' Romelu Lukaku trafił do siatki po dograniu od Antonio Candrevy, ale sędzia odgwizdał spalonego. Po kilkuminutowej analizie wideo arbiter zmienił swoją decyzję. Inter 2 Parma 2.

56' Dobra okazja Lautaro, lecz Dermaku zdołał przeszkodzić napastnikowi Interu.

59' Żółta kartka dla trenera D'Aversy.

61' Niecelny strzał głową w wykonaniu Lautaro Martineza.

63' Kontra Parmy, strzał Gervinho i łatwo interwencja Handanovicia.

65' De Vrij zmienił Godina.

66' Pezzella zmienił Gagliolo.

68' Żółta kartka dla Conte.

71' Sprocati zmienił Karamoha.

72' Ponowni niecelny strzał Lautaro.

73' Esposito zmienił Lautaro.

76' Potężne uderzenie w wykonaniu Candrevy, lecz piłka przeleciała nad bramką.

78' Mocny strzał Lukaku, broni Sepe.

81' Żółta kartka dla Esposito.

84' Politano zmienił Gagliardiniego.

84' Barilla Zmienił Gervinho.

87' Podwójna próba Matteo Politano zza pola karnego, lecz bez właściwych efektów.

88' Żółta kartka dla Sepe.

89' Niecelny strzał głową De Vrija.

90' Żółta kartka dla Darmiana.

90+3' Efektowny strzał Esposito, który nieznacznie minął się z celem.

90+7' Esposito uprzedza Lukaku i oddaje bardzo niecelny strzał głową. To mogła być decydująca akcja meczu.

90+7' Koniec spotkania.