Marotta: Mercato? Brak opcji na rynku

1 listopada 2019 | 12:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Giuseppe Marotta w rozmowie dla Sky Sport Italia wyznał, że Antonio Conte wydaje się być trenerem stworzonym dla Interu. Dyrektor generalny zabrał również głos w kwestii transferów i postanowił ochłodzić rozgrzane głowy włoskich dziennikarzy, którzy rozpisują się o zimowych zakupach Nerazzurrich.

- Rozpoczęliśmy od polityki zmian. Dokonaliśmy wyborów, które na początku uznano za dzielące. Kolejnym krokiem była odwaga. Mieliśmy odwagę, aby objąć trudny zespół, który teraz daje nam jednak satysfakcję, chociaż musimy pamiętać, że za nami dopiero 1/4 sezonu. 

-Dotyczy to każdego zespołu. Droga, którą podążamy musi być pokonywana stopniowo. Rozpoczynamy nową erę, zapoczątkował ją Antonio Conte, który jest jednym z najlepszych w zawodzie i wydaje się być idealnie skrojony na obecny etap rozwoju Interu. Nie możemy dać wciągnąć się w środowisko, które wyszukuje kolejnych wrogów. Musimy skupić się na sobie.

- Styczniowe okienko jest kiepskie, ponieważ nie ma zbyt wielu wspaniałych okazji. Nie wiem, co zaoferuje nam rynek. Brakuje świetnych graczy, którzy są dostępni. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 6

Matt1

Matt1 1 listopada 2019 | 12:48   

Podoba mi sie wprowadzanie Esposito, czy Bastoniego. To może sprobowac z innymi graczami Primavery skoro zawodza Gaglia, Vecino, Valero, Lazaro. Kogos musimy mieć, skoro waska lawka.

Spaletti-nowy Mourin

Spaletti-nowy Mourin 1 listopada 2019 | 13:48   

Wąska ławka? To jest mydlenie oczu kibicom, mamy lazaro który nie gra, biraghi który prawie nie gra, valero, jest Vecino. Po prostu są za słabi i tyle.

Van Dall

Van Dall 1 listopada 2019 | 14:15   

Znów prześpimy okienko i spuchniemy na półmetku?

inter00

inter00 1 listopada 2019 | 16:57   

Co jak co, ale jak Marotta nie kupi kogoś do pomocy w zimę to zawiode się strasznie. To jest przymus, trzeba nie tyle kupić ale wyszarpać jskoegoś sensownego gracza bo inaczej będzie ciężko w drugiej połowie sezonu

Rahi

Rahi 1 listopada 2019 | 19:46   

Czy aby Radek nie wraca w styczniu? Na ogony będzie świetny. I lepszy w ataku niż gaga

Oba

Oba 1 listopada 2019 | 19:55   

Opcje sa- Rakitic, Vidal, można spróbować wyrwać Tonaliego. Pytanie tylko czy mamy na takie ruchy środki. Jeżeli mamy ze 30-40 mln to jakieś inwestycje można poczynić. Druga kwestia to czy będziemy grali w LM, bo jeżeli nie to tym co mamy spokojnie raz w tygodniu można grać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich