Conte: Popełniono błędy

9 listopada 2019 | 08:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Na wczorajszej konferencji prasowej, Antonio Conte odniósł się do swoich słów po meczu z Borussią, które odbiły się szerokim echem w całym środowisku. Szkoleniowiec Interu wyznał, że ma nadzieję na pozytywne efekty swojego apelu i konkretne ruchy ze strony zarządu.

- Zostało popełnionych kilka błędów, ale nie chciałem nikogo szczególnie wyróżniać. Nie wiem, czy zarząd wszystko zrozumiał, ale jestem tutaj, aby zmienić to, co stało się z tym klubem w ciągu ostatnich dziewięciu lat. Robimy wszystko, aby się poprawić i możemy pracować jeszcze lepiej ponieważ jesteśmy Interem. Za zamkniętymi drzwiami dyrektorzy jako pierwsi zauważają, że pewne rzeczy można było rozwiązać lepiej.

- Musimy konstruktywnie się zastanowić. W przypadku wielu rozgrywek, taka sytuacja jest normalna i może się zdarzyć. Musimy zdać sobie sprawę z pewnych rzeczy, ale wierzę w moich graczy. Dokonują niezwykłych rzeczy pomimo ogromnych trudności. Oddają swoją duszę. W przyszłości będą mogli osiągnąć coś wielkiego i jeszcze bardziej podnieść sobie poprzeczkę. Przykro mi, że ktoś może czuć się urażony moimi słowami, ale zawsze kryje się za tym jakaś strategia. 

- Musimy pozostać skoncentrowani, ponieważ zespół rywali mocno naciska i sporo biega. Potrzebujemy dobrze się przygotować. Tonie będzie łatwa gra. Trzeba porzucić rozczarowania z Dortmundu, upewniając się, że nie pozostawiły po sobie śladu. To wszystko jest część naszego procesu dojrzewania. Musimy szybko wszystko zmienić. 

- Wyglądamy lepiej kiedy jesteśmy wyżej na boisku. Strzeliliśmy już ponad 30 bramek, ale tracimy również więcej, niż się spodziewaliśmy. Trzeba nad tym popracować. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Kiksu

Kiksu 9 listopada 2019 | 09:18   

Conte do stycznia mamy utrzymać 2 miejsce albo robisz out xD

inter00

inter00 9 listopada 2019 | 10:32   

Coś się stało z naszą defensywą, bo jest coraz gorzej. Oby się ogarneli bo może być źle

Snake

Snake 9 listopada 2019 | 10:52   

Inter00 - brak konkretnych wahadłowych i tyle. To jest podstawowy problem. A na środku De Vrij solidnie, Skriniar obniżył loty, Godin przeciętnie.

Oraxor

Oraxor 9 listopada 2019 | 11:06   

Największym problemem w obronie jest Godin który nie nadąża za szybkimi zawodnikami, myślę że jakby przesunąć go na środek obrony to spisywał by się lepiej

maestro84

maestro84 9 listopada 2019 | 11:27   

Brawo Conte. Mówi jak jest.

Vancore

Vancore 9 listopada 2019 | 12:56   

Brakuje mi klasycznego "to delikatny moment, musimy wszyscy usiasci zastanowic sie jak poprawic obecna sytuacje" no ale to nie u Conte, bo on wie co jest nie tak i nie pjerdoli bzdur tylko wyraznie mowi ze sklad jest smieszny.

superofca

superofca 10 listopada 2019 | 03:47   

Z jednej strony jest bezczelny ale może właśnie tak u nas trzeba. Bez leninowskiego pierdolenia o pracy, rozwoju, dobrobycie itp.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich