Eurogol Barelli dał wygraną Interowi

9 listopada 2019 | 16:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Inter długo bił głową w mur postawiony przez defensywę Hellasu, lecz ostatecznie dopiął swego i zgarnął komplet punktów. Goście prowadzili po golu Valerio Verre, ale trafienia Matiasa Vecino i Nicolo Barelli przechyliły szalę zwycięstwa na stronę czarno-niebieskich.

Pierwsza połowa:

4' Zaskakująca próba Biraghiego z rzutu wolnego. Rzut rożny dla Interu.

6' Handanović obronił strzał Salcedo.

10' Niecelny strzał głową w wykonaniu Lautaro.

18' Zaccagni runął w polu karnym po rzekomym faulu Handanovicia. Sędzia zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego dla gości.

19' Jedenastkę na gola zamienił Valerio Verre.

21' Strzał Lautaro został zablokowany.

25' Silvestri obronił sytuacyjny strzał Lukaku.

25' Ponownie Romelu Lukaku, lecz tym razem Belg pomylił się nieznacznie w bardzo dogodnej sytuacji. To mogło być wyrównanie.

27' Brozović bliski szczęścia po strzale z dystansu. Piłką musnęła poprzeczkę.

32' Żółta kartka dla Brozovicia.

35' Żółta kartka dla Zaccagniego.

37' Odważny strzał z dystansu w wykonaniu De Vrija, lecz bramkarz przeniósł piłkę na rzut rożny.

40' Biraghi próbował bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Silvestri spokojnie interweniował.

42' Żółta kartka dla Lautaro.

44' Inter był o centymetry od remisu. Po strzale z ostrego kąta w wykonaniu Matiasa Vcino futbolówka zatańczyła na linii bramkowej.

45' Niegroźny strzał głową w wykonaniu Lukaku.

45+1' Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa:

50' Tutino zmienił Zaccagniego.

53' Niecelny strzał Lukaku.

58' Lautaro zbyt długo zwlekał z decyzją o oddaniu strzału i został zablokowany.

60' Lukaku uderzył niecelnie z dystansu.

61' Nieudana próba strzału głową w wykonaniu Lazaro.

62' Bardzo niecelny strzał głową Skriniara.

63' Candreva zmienił Biraghiego, Henderson zmienił Verre.

65' Valentino Lazaro dograł piłkę na głowę Matiasa Vecino, a Urugwajczyk wreszcie znalazł drogę do bramki Hellasu.

73' Odważne wejście i mocny strzał Bastoniego, ale Silvestri skutecznie interweniował.

77' Niecelny strzał Candrevy z dystansu.

80' Lukaku zmarnował doskonałą okazję. Belg podjął złą decyzję i ułatwił interwencję bramkarzowi rywali.

81' Esposito zmienił Lautaro.

83' Piękny gol Nicolo Barelli! Pomocnik precyzyjnie przymierzył zza pola karnego i nie dał szans bramkarzowi Hellasu.

84' Żółta kartka dla Barelli.

84' Sępiński zmienił Salcedo.

85' D'Ambrosio zmienił Lazaro.

90+2' Stępiński uderzył wysoko nad poprzeczką.