CAMPIONI 2021

 

Inter liże rany, kibice nasłuchują wieści

11 listopada 2019 | 10:08 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przerwa na mecze reprezentacji dawno nie była wyczekiwana z taką niecierpliwością i wytęsknieniem. Nerazzurri dotarli do tego momentu sezonu wycieńczeni i mocno poobijani, lecz Antonio Conte ma nadzieję, że najbliższe dni pozwolą jego drużynie na złapanie drugiego oddechu i wylizanie boiskowych ran. Oby tylko obyło się bez kolejnych urazów (tfu, tfu, tfu).

Część graczy udała się już na zgrupowania swoich drużyn narodowych. Sympatycy czarno-niebieskich z uwagą nasłuchiwać będą relacji z poszczególnych obozów. Szczególnie tyczy się to napastników, bowiem obecnie na placu boju pozostali już tylko Romelu Lukaku, Lautaro Martinez i Sebastiano Esposito. Trener Conte dysponuje więc bardzo zawężonym polem manewru, gdyż absencje Alexisa Sancheza i Matteo Politano potrwają jeszcze przez kilka dobrych tygodni. 

Z Appiano Gentile docierają również bardziej optymistyczne wieści. Bliscy powrotu do pełnej sprawności są podobno Kwadwo Asamoah, Roberto Gagliardini i Stefano Sensi. Uwaga kibiców koncentruje się głównie na tym ostatnim, bowiem nawracające problemy zdrowotne reprezentanta Włoch to ostatnio spory powód do zmartwień.

Według raportów portalu gazzetta.it, Antonio Conte rozważa podobno, aby w nieodległej przyszłości prawdziwą szansę zaistnienia w pierwszym zespole otrzymał Lorenzo Pirola. Środkowy defensor przebywa obecnie na młodzieżowym Mundialu w Brazylii, lecz po powrocie ma zostać pełnoprawnym członkiem dorosłej kadry Interu. 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 8

inter00

inter00 11 listopada 2019 | 11:09   

Szansę dałbym Augume, bo przed sezonem pokazał że potrafii grać

Darkos

Darkos 11 listopada 2019 | 11:45   

Póki co młodziaki są wartościowym dodatkiem. Bastoni ostatnim meczem chyba najbardziej się wyróżnił. Esposito też nie rozczarowuje jak wejdzie.

Lambert

Lambert 11 listopada 2019 | 12:32   

Właśnie, użyć Agoume w końcu

DonPietro

DonPietro 11 listopada 2019 | 12:51   

W styczniu na wielkie zakupy nie ma, co liczyć. Tym bardziej trzeba zacząć korzystać ze zdolnej młodzieży.

Oba

Oba 11 listopada 2019 | 12:55   

A na reprezentacji Brozo znowu przebiegnie ze 30 km. Oby powracali zdrowi bo do świąt terminarz trudny, a jeżeli wygramy w Pradze, to w grudniu przed nami jeszcze wielkie emocje. Forza!

Kevin

Kevin 11 listopada 2019 | 13:37   

Kto mi powie dlaczemu ostatni mecz gramy z farsa a nie ze slavia? Zaczynaliśmy z pepitkami to z nimi powinnismy zakończyć ...?

wróbel1908

wróbel1908 11 listopada 2019 | 14:20   

Kevin nie od zawsze w LM tak jest jak się gra w grupie z 1,2,3 zespołem to w rewanżach gra się 3,1,2 zespołem


Zgadzam się z wami że Agome powinien być włączony do pierwszej drużyny przy tych problemach w pomocy mógł by dostać szansę (edycja 2019.11.11 14:21 / wróbel1908)

Ippon

Ippon 11 listopada 2019 | 15:25   

A ja się nie zgodzę z resztą.
Agoume obecnie gra na mś u17 gdzie jest kapitanem a dziś grają z Hiszpanią w ćwiercfinale. Cieszy napewno fakt, że wśród młodych graczy mamy 2 kapitanów swoich reprezentacji. Wątpię, aby do grudnia, zdążył zadebiutować. Esposito przez większość czasu trenuje z pierwszą drużyną. Co innego jest wejść na ostatnie 10minut jako 2 napastnik a co innego jako pomocnik. Pomijając, że w letnich sparingach wchodził na wahadło a nie jako środkowy pomocnik. Dodatkowe mając na uwadze słowa Conte na temat bastoniego i esposito, że z powodów kadrowych sztucznie przyśpieszają ich rozwój, co może źle się skończyć. Wątpię aby zdecydowali się z pirolą i agoume.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich