Kłopoty kadrowe Torino

12 listopada 2019 | 16:41 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Pomimo tego, że do meczu Torino - Inter pozostało jeszcze 10 dni, już teraz wiemy że ekipa z Turynu wyjdzie na ten mecz bez kilku podstawowych graczy. Jak donosi dzisiejsze wydanie Tuttosport, na boisko nie wybiegnie m.in Simone Zaza czy Iago Falque. 

Napastnika z ekipy il Granata, Simone Zaza, czeka około miesięczna przerwa od gry spowodowana kontuzją. Wiadomo już dziś, że zawodnik nie wykuruje się do 23 listopada. Włoch nabawił się skręcenia kostki i nie wiadomo kiedy wróci do pełnej sprawności. 

Falque z kolei kontynuuje przymusową absencję, która potrwa przynajmniej do grudnia. To efekt naruszenia ścięgna w udzie. Hiszpan opuścił już dwa ostatnie pojedynki Torino - derby z Juventusem oraz mecz z Brescią. 

Przeciwko Nerazzurrim nie zagra też Daniele Baselli, który nabawił się urazu kostki podczas zeszłotygodniowego treningu. 

Niepewny jest też występ Kevin Bonifaziego, który wraca powoli do pełnej sprawności. 23-letni Włoch złamał rękę pod koniec października i opuścił już 4 spotkania Torino. 

Źródło: sempreinter.com

Komentarze: 2

inter00

inter00 12 listopada 2019 | 18:17   

Niezły szpital

Tytus

Tytus 12 listopada 2019 | 23:26   

Tak jak u nas


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich