Pintus: Zawodnicy zrzucili kilogramy

19 listopada 2019 | 13:23 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Znany z drakońskich metod treningowych specjalista spotkał się z dziennikarzami LGdS, aby porozmawiać o swojej pracy. Poznajcie bliżej Antonio Pintusa, który odpowiada za formę zawodników Interu.

- Dla mnie i Antonio Conte aspekt siłowy jest niezwykle istotny. Nie podążam za trendami i zgadzam się z trenerem, jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz na to ciężko zapracować.

- Żeby przeciwdziałać kontuzjom stosujemy różne metody - odparł, zapytany o plagę urazów w zespole Nerazzurrich - Terapię drenażu mięśniowego, pracę nad posturą, masaże i odzyskiwanie utraconych zasobów energetycznych przez właściwe odżywianie.

- W porównaniu z ubiegłymi latami, również dzięki pracy naszego dietetyka Matteo Princelli, wielu zawodników poprawiło swoją wagę i procent zawartości tłuszczu w ciele - podsumował.

Redaktorzy Calciomercato, które udostępniło rozmowę w sieci, dość dowcipnie nazywają Pintusa w tytule swojej publikacji Przycinarką Zawodników Interu.

Źródło: calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 19 listopada 2019 | 16:52   

Widać że robi robotę, bo kondycję mamy bardzo dobrą. Ale może czasami powinien sztab odpuścić zawodnikom większych wysiłków kiedy nie są konieczne, bo te urazy mięśniowe znikąd się nie wzięły

superofca

superofca 19 listopada 2019 | 19:52   

Obcinacz do paznokci :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich