Raport z meczów reprezentacji

19 listopada 2019 | 23:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Za nami kolejny dzień z meczami reprezentacji. Zdecydowana większość rozstrzygnięć w grupach eliminacyjnych do EURO 2020 znana była już wcześniej, więc nic dziwnego, że selekcjonerzy śmiało decydowali się na eksperymenty i zmiany w wyjściowych ustawieniach swoich zespołów. 

Większość piłkarzy Interu przesiedziała dzisiejsze mecze na ławkach rezerwowych. Okazję do odpoczynku otrzymali Romelu Lukaku, Valentino Lazaro, Stefan de Vrij, a w meczu towarzyskim Marcelo Brozović. 

O coś grali jeszcze Słowacy, więc Milan Skriniar zanotował kolejne 90 minut w narodowych barwach. Wygrana 2:0 nad Azerbejdżanem nie wystarczyło im jednak do zajęcia drugiego miejsca w swojej grupie.

W podstawowym składzie reprezentacji Włoch do lat 19 wybiegł ponownie Sebastiano Esposito. Italia pokonała na wyjeździe 3:0 Słowację, lecz napastnikowi Interu nie było dane zapisać się w meczowym protokole w roli strzelca jednej z bramek.  

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 2

ester

ester 20 listopada 2019 | 00:10   

Trenerinjo musi mieć problem z Vrijem , może coś mu powiedział czy coś, niewiadomo.Żeby pod nieobecność Van Dijka grał Nathan Ake to śmiech na sali. Kolo w czołówce serie A a gdzie Ake. Czytam, że lepiej bo nie zmęczony i kontuzje ale dla każdego ambitnego piłkarza gra w reprezentacji to spełnienie marzeń i priorytet . Powinien grać. Pomijając że De Lighta zjada na śniadanie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich