Inter chciałby 17-latka z Flamengo

24 listopada 2019 | 14:34 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Nerazzurri dawno już nie trafili z dobrym transferem talentu z Brazylii. Sytuację mógłby zmienić znajdujący się pod obserwacją skautów Interu Reinier Jesus, ale cena za 17-latka wydaje się naprawdę zaporowa.

Ofensywny pomocnik powoduje spore ożywienie na rynku transferowym, zdobyciem podpisu piłkarza zainteresowany jest nie tylko Inter, ale również Arsenal. Do konkurencji podobno chętnie przyłączyłaby się Chelsea, jednak wciąż czeka na koniec banu transferowego. Piłkarz ma ważny kontrakt aż do 2024 roku, ale w jego zapisach widnieje klauzula wykupu dla klubów z Europy. Wynosi budzące respekt 60 mln euro.

Istnieje jeszcze jedna opcja, której brytyjska prasa nie dostrzegła w swojej publikacji. Klubowy kolega Gabigola teoretycznie mógłby zostać wykorzystany w rozliczeniu transferu starszego rodaka z Interu, który potrzebuje zawodnika do środka pomocy równie mocno jak Kanonierzy. Ze względu na wiek Brazylijczyka trudno jednak uwierzyć, aby był rozwiązaniem na już.

Reinier Jesus wystąpił w trzynastu spotkaniach z dorosłą drużyną Flamengo i zanotował 4 bramki i dwie asysty.

Źródło: express.co.uk

Polecane newsy

Komentarze: 10

Lambert

Lambert 24 listopada 2019 | 16:25   

w takim razie my za Esposito chciejmy 100 mln

Wiktor

Wiktor 24 listopada 2019 | 16:50   

Chcemy Jesusa a nie chcemy powrotu Gabiego. To pokazuje naszą mentalność. Jesus to bardzo ciekawy gracz, którego może czekać wielką przyszłość, ale aktualnie ma się nijak do Barbosy. Ja po prostu nas nie rozumiem. Powrót Ninji czy Barbosy rozwiązuje nasze problemy zmienników w napadzie i środku pomocy. Ale my musimy wyważać otwarte drzwi.

Rahi

Rahi 24 listopada 2019 | 18:11   

Wiktor nic dodać nic ująć

paweloo7

paweloo7 24 listopada 2019 | 19:46   

Dokładnie, a tym bardziej naszym głównym celem jest uzyskanie stabilności, a juniorzy nam tego nie zapewnią. Więc tak jak wyżej pisał Wiktor, trzeba korzystać z doświadczonych zawodników których mamy sprawdzonych (ninja) i bądź co bądź barbosa też jest pewniejszy od młodziaka.

cybul

cybul 26 listopada 2019 | 03:02   

Wiktor pozamiatał komentarze. Post wyczerpany, można usunąć


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich