CAMPIONI 2021

 

Alexis Sanchez wróci do gry wcześniej?

29 listopada 2019 | 16:46 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Z Mediolanu docierają do nas dobre wiadomości. Alexis Sanchez coraz szybciej dochodzi do siebie po kontuzji i może powrócić do gry wcześniej niż zakładano.

Chilijczyk doznał urazu podczas październikowej przerwy reprezentacyjnej, który wykluczył go z gry na trzy miesiące. Tak przynajmniej zakładano na początku. Zdaniem mediów, Alexis Sanchez w ciągu najbliższych godzin uda się na spotkanie ze specjalistą z Barcelony. Prognozy są optymistyczne i mówi się, że napastnik ma dojść do siebie jeszcze w tym roku. To bardzo ważna informacja dla Antonio Conte, który chciałby mieć w styczniu wszystkich zawodników do dyspozycji, z uwagi na ciężkie mecze z Napoli i Atalantą.

Co ciekawe, Matteo Politano również wyzdrowiał wcześniej niż zakładano. Na początku mówiło się o minimum czterech tygodniach przerwy, a tymczasem Włoch znalazł się już na ławce w meczu przeciwko Slavii. Media sugerują, że Conte da mu szansę od pierwszej minuty w najbliższej potyczce przeciwko Spal.

Źródło: Inter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Lambert

Lambert 29 listopada 2019 | 17:10   

Nie pchałbym jeszcze Matiego od pierwszej minuty, coś zbyt szybko powrócił.

inter00

inter00 29 listopada 2019 | 17:36   

Politano powinien najpierw dostać z 20 min na dotarcie, mam obawy czy posyłanie go po takiej kontuzji od razu w wyjściowym składzie jest najlepszym pomysłem

timon

timon 30 listopada 2019 | 09:19   

Ja ogolnie mam obawy co do posylania Politano w pierwszym skladzie ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich