De Paul: Inter? To mi pochlebia

30 listopada 2019 | 17:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport ukazał się wywiad z Rodrigo de Paul'em, w którym Argentyńczyk poruszył m.in. temat nawracających plotek łączących go z przenosinami na Stadio Giuseppe Meazza. Piłkarz Udinese wyznał, że schlebiają mu takie głosy, lecz zapewnił, iż jego uwaga skupiona jest wyłącznie na występach w obecnym klubie. 

- Skupiam się wyłącznie na meczu z Lazio. Zawsze dawałem z siebie wszystko dla Udinese i tak będzie nadal. Pod wodzą trenera Velazqueza grałem bliżej bramki rywali, stąd zdobywałem więcej bramek. Teraz występuję jako mezzala, a więc na mojej ulubionej pozycji. Gole i  statystyki nie mają dla mnie znaczenia, liczy się tylko pomoc drużynie. Nie sądzę, że fani są niezadowoleni z mojej postawy, ponieważ dostrzegają, iż daję z siebie wszystko. 

- Pochlebia mi, że interesuje się mną taki klub jak Inter. Staram się nie czytać plotek, ale to znak, że wykonuję dobrą robotę. Nigdy nie rozmawiałem z Antonio Conte. Myślę o nim jako o zwycięzcy, co udowodnił w barwach Juventusu i Chelsea. Lautaro wypowiada się bardzo dobrze na jego temat. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 30 listopada 2019 | 18:16   

Max ile powinnismy za niego dać to 25-30 mln. Przydałby nam się i to bardzo, ale nie powinnismy iść na ustępstwa z Udine, które na pewno jest świadome jakości Argentyńczyka.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich