Komplet punktów i fotel lidera

1 grudnia 2019 | 14:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Inter wykorzystał potknięcie Juventusu i powrócił na fotel lidera włoskiej Serie A. Nerazzurri pokonali 2:1 ekipę SPAL, mimo nieoczekiwanych problemów w drugiej połowie spotkania. Dla gospodarzy dwukrotnie trafił Lautaro Martinez, dla gości Mattia Valoti.

6' Niepewne zagranie Tomovicia, ale Berisha uprzedził Lautaro.

11' Lukaku uciekł defensywie rywali i zdołał oddać strzał z ostrego kąta, lecz sędzia liniowy zasygnalizował spalonego.

16' Prosta strata w środku pola piłkarzy SPAL, błyskawiczna kontra Interu i gol Lautaro Martineza, który precyzyjnym strzałem zza pola karnego pokonał Etrita Berishę.

23' Niekryty D'Ambrosio oddał słaby strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

33' Vicari w ostatniej chwili zablokował uderzenie Lukaku.

34' Berisha odbił mocny strzał Brozovicia, dobitka Lautaro była już bardzo niecelna.

41' Precyzyjne dośrodkowanie Antonio Candrevy, strzał głową Lautaro Martineza i gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie.

42' Cionek zmienił Strefezzę.

45+2' Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Lazaro.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

50' Indywidualna akcja Valotiego i nieoczekiwany gol kontaktowy dla przyjezdnych.

53' Niecelne uderzenie Brozovicia.

55' Murgia znalazł się w dobrej sytuacji, lecz Handanović spokojnie złapał piłkę.

56' Berisha instynktownie obronił strzał głową Lautaro. Było blisko trzeciego trafienia.

57' Żółta kartka dla Valdifioriego.

59' Żółta kartka dla D'Ambrosio.

60' Berisha obronił mocny strzał Candrevy.

68' Znakomite podanie od Lukaku do Lautaro, lecz Argentyńczyk zbyt długo zwlekał z decyzją o strzale i ostatecznie przegrał pojedynek z bramkarzem. To powinien być gol.

70' Floccari zmienił Valdifioriego.

71' Floccari oddał mocny strzał w sam środek bramki.

72' Pudło Vecino w dogodnej sytuacji.

74' Berisha obronił mocny strzał Brozovicia.

75' Tomović skiksował w doskonałej sytuacji. Ta akcja mogła dać SPAL wyrównanie.

76' Biraghi zmienił Lazaro.

77' Żółta kartka dla Igora.

79' Borja Valero zmienił kontuzjowanego Gagliardiniego, Godin zmienił Candrevę.

80' Żółta kartka dla Cionka.

82' Janković zmienił Igora.

83' Świetny strzał z dystansu w wykonaniu Vecino i jeszcze lepsza parada bramkarza.

85' Niecelny strzał głową Petagnii.

90+2' Nieudany strzał Kurticia.

90+4' Żółta kartka dla Murgii.