Conte: Trzeba patrzeć na siebie

1 grudnia 2019 | 18:01 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W niedzielne popołudnie Nerazzurri pokonali SPAL 2:1 i tym samym awansowali na fotel lidera Serie A. Zdaniem Antonio Conte, taki obrót spraw może podziałać motywująco na jego zespół.

- Wykonujemy dobrą robotę. Minęło czternaście kolejek i fakt, że jesteśmy liderem tabeli napawa nas dumą. To musi dac nam pozytywną energię, ale trzeba też popracować nad meczami takimi jak dzisiaj, bo mieliśmy kłopoty. Wracają do klasyfikacji, kiedy Juventus stracił punkty, musieliśmy to wykorzystać. Trzeba jednak patrzeć na siebie musimy i dalej ciężko pracować.

- Rozmowy na temat transferów są nie na miejscu względem moich zawodników. W trudnych chwilach, obowiązki każdego z nas zostały podniesione i z tego punktu widzenia, widzę szklankę w połowie pełną. Brakuje niektórych piłkarzy, ale każdy zastępca pokazuje się z dobrej strony. Klub powinien udzielać odpowiedzi na temat transferów.

- W odniesieniu do wzmianek na temat Vidala, mogę tylko powiedzieć, że pracowałem z nim w Juventusie. Muszę przyznać, że jest graczem, który zawsze dawał mi to, czego od niego wymagałem. Z resztą tak jak wszyscy inni.

- Słyszę rozmowy na temat Lautaro Martineza, ale on zawsze był i jest częścią zespołu. Napastnicy ciężko pracują. Byłem ich pewien. Zawsze grają dla drużyny, głównie ofensywnie, ale często też defensywnie. Są młodymi zawodnikami, którzy mogą się jeszcze rozwijać.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich