CDS: Sensi dopiero na wiosnę

3 grudnia 2019 | 14:21 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Jak donosi dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport, Stefano Sensi będzie gotowy do gry dopiero w rundzie wiosennej Serie A. Pomocnik Nerazzurrich odwiedził specjalistyczną klinikę w Niemczech. Prognozy nie są jednak optymistyczne. 

Sensi doznał kontuzji podczas spotkania z Juventusem. Później wrócił na murawę w II połowie wyjazdowego pojedynku z BVB, ale po meczu okazało się, że nasz zawodnik nie jest jeszcze gotów do regularnych występów. Badania w Niemczech potwierdziły uraz przywodziciela.

Początkowe prognozy przewidywały powrót Stefano Sensiego nawet na minione spotkanie z Torino. Dziś wiemy, że pomocnika Interu zobaczymy w akcji najwcześniej podczas pierwszych meczów ligowych w 2020 roku. Nie wiadomo jeszcze co z udziałem gracza w zimowych przygotowaniach do sezonu. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 16

Morfo

Morfo 3 grudnia 2019 | 14:28   

Był chłop i nie ma.chłopa

inter00

inter00 3 grudnia 2019 | 14:28   

No i w pizdu i wylądował, i cały misterny plan też w pizdu

Rahi

Rahi 3 grudnia 2019 | 14:30   

Ja jego, chciałem drugiego Recoby w Interze, ale nie chodziło mi o kontuzje

darren

darren 3 grudnia 2019 | 14:40   

No i to jest przykre. Gość potrzebny nam jak tlen, a zamiast tego w kluczowym momencie sezonu, z Romą i Barceloną, zobaczymy naszego sympatycznego Hiszpana. Wspaniale.

boxingdivision

boxingdivision 3 grudnia 2019 | 14:50   

Na razie to tylko wersja CDS...

Oba

Oba 3 grudnia 2019 | 15:01   

Cds zwykle ma całkiem dobre informacje, więc niestety w tych dwóch meczach trzeba będzie sobie poradzić bez Stefano. Wielka szkoda.

Oba

Oba 3 grudnia 2019 | 15:02   

Tych dwóch to oczywiście mam na myśli Rome i Barcelone

banikowy

banikowy 3 grudnia 2019 | 15:12   

Szczerze trzeba powiedzieć że jeśli to prawda to na Rome musimy wyjść z Esposito, Vecino, Agoume,Di Marco, Ranocchia i Bastonim w składzie.
Możemy z Roma zremisowac ale nie możemy sobie pozwolić na kolejną kontuzje przed Barcelona. Trzeba dać złapać oddech Brozoviciowi i Borsze Valero, dać chwilę luzu Skriniarowi i De Vrijowi i posadzić kogoś z dwójki naszych atakujących. Szczerze wali mnie mecz z Roma, ważniejsze jest pokonanie Barcelony i zameldowanie się w kolejnej fazie CL a co za tym idzie zapewnienie sobie kolejnych eurosow na transfery.
Cele na ten sezon były jasne, liczę że Conte rozumie nasze położenie i nie zmeczy składu na Romie żeby później dać dupy z Barcelona.

castillo20

castillo20 3 grudnia 2019 | 16:10   

Też wole Rome zawalić niż na Barce wyjść jak kulawy pies

KawaOpole

KawaOpole 3 grudnia 2019 | 17:56   

Co za bzdury
22 grudnia do 5 stycznia przerwa a oni pisza o zimowych przygotowaniach do sezonu, to napewno nie były pismaki z Polski??

krychu339

krychu339 3 grudnia 2019 | 17:56   

Ja jednak wolałbym skupić się na serieA niż mierzyć w nie wiadomo co, gdy każdy wie, że mamy jeszcze za krótkie nogi na większe sukcesy w LM.
Na transfery będzie ze sprzedaży + coś dorzuci Sunning.

Casper

Casper 3 grudnia 2019 | 18:01   

No i chuj. Myślałem że chłopak ze stali, a on z papieru. Choć umiejętności mu nie.mozna odmówić. No cóż, nasza drużyna nie jest przyzwyczajona jeszcze do zajazdowych treningów Conte

Lambert

Lambert 3 grudnia 2019 | 18:12   

Kuźwa nie ma go już chyba miesiąc, od się leczył wgle przez ten czas czy co?

Maradon.

Maradon. 3 grudnia 2019 | 19:29   

W kluczowym momencie jesteśmy bez Sensiego, musimy kogoś kupić w zimie o podobnym potencjale bo lezymy i kwiczymy. Powinniśmy zrobić mu specjalistyczne badania i poznać opinię ekspertów bo nie widze sensu placic komuś za zagranie 10 meczy w sezonie. (edycja 2019.12.03 19:31 / Maradon.)

Darkos

Darkos 3 grudnia 2019 | 19:59   

Zrobił zamieszanie i znikł. Nie spodziewałem się że aż takie kłopoty z kontuzjami będzie miał.

Niko

Niko 3 grudnia 2019 | 20:30   

Ehh, pięknie... może Agoume dostanie szansę i będzie mega neispodzianką?