Lautaro: Inter jest moim domem

5 grudnia 2019 | 08:40 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Lautaro Martinez przeżywa w Interze swój najlepszy okres od czasu dołączenia do Nerazzurrich. Oto co Argentyńczyk mówił podczas wywiadu dla Sky Sport Italia.

- Inter jest moim domem. Dla mnie jest czymś bardzo ważnym. Dani zawsze byli dla mnie bardzo mili, uważam że to fantastyczne. Będę starał się pracować z pokorą i pokazać, że jestem warty tej koszulki. Chcę dać fanom Nerazzurrich i mojej rodzinie możliwie jak najwięcej radości.

- Jestem zawsze skupiony, kiedy wychodzę na boisko. Obecnie jestem myślami przy kolejnym meczu. Jestem szczęśliwy z powodu tego co robię. To także kwestia szczęścia oczywiście, ale nigdy nie możemy zapominać żadnego szczegółu podczas meczu. Dobrze rozumiemy się z Lukaku, to także świetny koleś poza boiskiem. Naszym celem jest strzelić jak najwięcej bramek by pomóc zespołowi.

O Antonio Conte:

- On daje mi wielką wiarę w siebie, mówi o sprawach tak jak one wyglądają, podobnie jak Scaloni. To pozwala rozwijać się z dnia na dzień. Obaj trenerzy analizują szczegóły, co pozwala rozwijać się fizycznie i mentalnie. W tym roku Conte pomógł mi wykonać świetną pracę i to jest widoczne na boisku.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich