Politano chce zostać, ale nie za wszelką cenę

5 grudnia 2019 | 09:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Z piłkarzy, którzy prezentują pewną jakość, ale mimo to właśnie ich widzi się w roli piłkarzy, którzy mogą opuścić Inter w najbliższym okienku, numerem jeden wydaje się Matteo Politano.

Włoch nie gra dużo, poza tym w taktyce i ustawieniu jakie stosuje Conte, wykorzystywany jest w innej roli niż grał dotychczas w swojej karierze i będąc szczerym traci on sporo ze swojej wartości, gdyż nie do końca odnajduje się w nowych okolicznościach.

Co ciekawe sam zawodnik nie przejmuje się tym i zamierza kontynuować swoją przygodę w barwach Interu i dalej próbować zrobić coś pozytywnego w koszulce Nerazzurri. Jeśli jednak Inter uzna, że chce sprzedać Politano, ten nie zamierza robić klubowi "pod górkę" i rozważy dostępne opcje. Mówi się o Atalancie, Parmie czy Fiorentinie.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 6

iamsledziu

iamsledziu 5 grudnia 2019 | 09:11   

Alez mi go szkoda, chyba najwieksza ofiara nowego ustawienia Conte.
Tymbardziej, ze wedlug mnie chyba najlepszy zawodnik zeszlego sezonu.

Niko

Niko 5 grudnia 2019 | 10:42   

W Atalancie będzie wymiatał...

inter00

inter00 5 grudnia 2019 | 13:22   

Jak dla mnie, lepiej dla niego i dla nas jak go sprzedamy. On nie zatrzyma się w miejscu, a my za pieniądze ze sprzedaży kupimy zawodnika, który bardziej pasuje do formacji

timon

timon 5 grudnia 2019 | 18:23   

W co byl niby Politano najlepszy? Handa wybrany najlepszym bramkarzem sezonu, Skriniar nowinowany wsrod obroncow, Brozo zagral na prawde solidny sezon, Radja zagrał bardzo dobra runde wiosenna. Politano? Bardzo dobry sierpien- pazdziernik, slaby listopad- marzec i dostateczna koncowka. Gosc robi duzo wiatru, ale kompletnie nic z tego nie wychodzi- jezdziec bez głowy. Nic do niego nie mam, ale jest to pilkarz na max Fiorentine

cichy32

cichy32 5 grudnia 2019 | 19:14   

Szkoda dobry grajek

el_loco

el_loco 5 grudnia 2019 | 22:17   

Zgadzam się i sam już kilkukrotnie pisałem, że Politano to wartościowy zawodnik natomiast gra na pozycji do której nie jest stworzony.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich