Wyjątkowy wieczór na stadionie

5 grudnia 2019 | 19:41 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W Mikołajki, na Stadio Giuseppe Meazza odbędzie się mecz Inter - Roma. Spotkanie rozpocznie się o 20:45. Wieczorowa pora jest doskonałą okazją do zaprezentowania wyjątkowego pokazu świetlnego.

Od rozgrzewki, aż do rozpoczęcia meczu, kibice Nerazzurrich będą mogli zobaczyć na boisku innowacyjną i spektakularną grę świateł oraz projekcji wideo. Będzie to możliwe dzięki nowemu systemowi oświetlenia LED i implementacji projektorów wideo najnowszej generacji.

Lenovo, globalny partner technologiczny Interu oraz Motorola, oficjalny partner telefoniczny klubu, będą także partnerem pokazu świateł. Dodatkowo Nerazzurri poinformowali, że sponsorem meczu z Romą będzie oficjalny bank czarno-niebieskich Credit Agricole.

Prócz Light Show, podczas spotkania z Romą będzie miała miejsce wyjątkowa chwila. Ivan Cordoba oficjalnie dołączy do rodziny Inter Forever. Były obrońca w dwunastu sezonach w Mediolanie rozegrał 455 meczów, zdobył 18 bramek oraz świętował 15 tytułów, w tym Ligę Mistrzów 2009/10 i Klubowy Puchar Świata.

Przypominamy, że bilety na piątkowy mecz wciąż są w sprzedaży. Są one dostępne na oficjalnej stronie klubu i we wszystkich punkach sprzedaży. Ceny zaczynają się od 20 euro (dla osób poniżej 16 lat).

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich