TOP i FLOP w meczu z Romą

9 grudnia 2019 | 08:41 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Oto naszym zdaniem najlepsi oraz najgorsi gracze z ostatniego meczu Interu przeciwko AS Romie.

TOP

Diego Godin
Był to chyba jego najlepszy dotychczasowy występ w barwach Interu. Tego dnia był dla graczy Romy zaporą nie do przejścia. Jego doświadczenie i umiejętności, pomogły Interowi zachować czyste konto.

Stefan De Vrij
Holender zagrał na swoim wysokim poziomie. Oprócz zwyczajowej skuteczności w swoim wykonaniu, imponował dokładnością i elegancją , nawet w trudnych sytuacjach.

Milan Skriniar
Podobnie jak Godin, rozegrał jeden ze swoich najlepszych meczów w barwach Interu w tym sezonie, będąc dotychczas nieco w cieniu De Vrija. Imponował fizycznością oraz swoimi długimi podaniami. Precyzja podań to 86%.

FLOP

Cristiano Birgahi
Niedokładne dośrodkowania i mało płynności przy wyprowadzaniu akcji. Jego obecność nie poszerzała pola manewru Interu. Nie pokazał się z dobrej strony, ale gra...gdyż Conte nie ma zbytnio innego wyboru.

Matias Vecino
Grał? Grał. Dużo biegał? Naprawdę dużo, ponieważ przebiegł prawie 13 kilometrów. Nie można mu odmówić starań, ale ostatecznie indywidualne błędy, niedokładności, rzutują na to, że znalazł się wśród "flopów".

Valentino Lazaro i Antonio Candreva
Obu panów bierzemy w jeden punkt. Obaj zagrali mniej więcej podobną część meczu i obaj zagrali słabo. Lewe wahadło Interu nie pracowało tego dnia tak jak byśmy tego sobie życzyli, niestety na prawym nie było lepiej.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

DonPietro

DonPietro 9 grudnia 2019 | 09:07   

Choć nie jestem fanem Candrevy, to trzeba powiedzieć, że z tego co sie mówi od 20 minuty czuł ból w okolicy kręgosłupa. Na pewno, to miało wpływ na jego grę. Lazaro słusznie. Niestety na razie jest dobry na Spal czy Udine. Do gry z lepszymi jeszcze mu daleko.

Na minus dałbym każdego odpowiedzialnego za budowanie i wykańczanie akcji. Jak nie strzał w bramkarza, to piłka zgubiona 40metrów przed bramką rywali. To nie był ich dzień.

master

master 9 grudnia 2019 | 09:37   

ofensywa na minus w całości, sytuacje były (czasami przypadkowe, czasami po błędach przeciwnika lub ze dwie po naszym dobrym rozegraniu) ale skutczność = 0 w tym meczu. Tak jak nieraz wpadnie coś z niczego, tak dziś nie wpadło nic z czegoś.

maestro84

maestro84 9 grudnia 2019 | 10:06   

W rubryce FLOP umieściłbym też obu napastników za zmarnowane prezenty.

el_loco

el_loco 9 grudnia 2019 | 18:07   

@Maestro84 przede wszystkim dwóch napastników


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich