Prezydent Barcelony o Vidalu i Lautaro

9 grudnia 2019 | 12:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Od jakiegoś czasu sporo spekuluje się o klubowej przyszłości Arturo Vidala, który głośno zakomunikował możliwość zmiany barw klubowych jeszcze tej zimy. Chilijczyk łączony jest chociażby z przenosinami do Interu Mediolan, lecz prezydent Barcelony nie rozważa nawet podobnego scenariusza. 

Josep Maria Bartomeu w rozmowie z La Repubblica wykluczył możliwość odejścia doświadczonego pomocnika podczas najbliższego okienka:

- Nie spodziewamy się żadnych ruchów w styczniu. Mamy zrównoważony skład, ale nie możemy sobie pozwolić na stratę kogokolwiek. Zdarzało mi się już kilkukrotnie, że piłkarz okazywał chęć odejścia, lecz nigdy w styczniu, zawsze pod koniec sezonu. W niektórych przypadkach pozwalamy odejść piłkarzom. Innym razem przekonujemy ich do pozostania.

Nie mogło zabraknąć również pytania o Lautaro Martineza, który podobno ma znajdować się na liście życzeń Dumy Katalonii. Bartomeu nie chciał jednak wchodzić w szczegóły:

- To pytanie pułapka. Mogę jedynie powiedzieć, że Inter gra bardzo dobrze i nie tylko on wywarł na mnie wrażenie swoją postawą. To nie przypadek, że Nerazzurri przewodzą w Serie A.

Źródło: La Repubblica

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 9 grudnia 2019 | 16:12   

Chcą Lautaro, to jasne, ale jasno powinnismy pokazać, ze jedynie mogą kupić jego koszulkę w sklepie

krychu339

krychu339 9 grudnia 2019 | 18:29   

Jak sprzedadzą Lautaro to ch.j im w dupę.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich