Vieri: Wiem, ale nie powiem...

9 grudnia 2019 | 12:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Pomimo ogromnych problemów kadrowych, Inter nadal utrzymuje się na powierzchni i stawia czoła Juventusowi w walce o krajowy prymat. Antonio Conte ma nadzieję, że uda się utrzymać podobny stan rzeczy do stycznia, a następnie oczekuje zdecydowanych ruchów ze strony zarządu. Czy kadra zostanie rzeczywiście wzmocniona wartościowymi nazwiskami?

Plotek nie brakuje, lecz we Włoszech to żadna nowość. Wydaje się, że rąbka tajemnicy uchylił jednak Christian Vieri, który tradycyjnie gościł wczoraj w studiu popularnego programu Tiki Taka. Były gwiazdor Interu zabrał głos w sprawie styczniowych zakupów lidera z Mediolanu:

- Wiem, że Inter pozyska w styczniu świetnych graczy, lecz nie mogę powiedzieć niczego więcej. Usłyszałem, że mam siedzieć cicho, a nie rozgadywać wszystkiego w telewizji. Nie mogę nikomu niczego powiedzieć, to ściśle tajne.

Z ust popularnego Bobo nie padły żadne konkretne nazwiska. Znacznie bardziej wylewny był Antonio Cassano, który stwierdził, że Nerazzurri sięgną po trójkę zawodników:

- Myślę, że Inter wzmocni się w styczniu poprzez trzech zawodników: Marcos Alonso w obronie, Vidal w pomocy i napastnik typu Girouda. Z taką trójką Inter jest kompletny do czerwca i może walczyć o scudetto. 

Źródło: Tiki Taka

Polecane newsy

Komentarze: 6

wróbel1908

wróbel1908 9 grudnia 2019 | 12:59   

Te nazwiska co podał Cassano jak najbardziej na tak ale wolał bym żeby przyszło dwóch pomocników

Lambert

Lambert 9 grudnia 2019 | 14:55   

ściągnąć Oscara z chin

banikowy

banikowy 9 grudnia 2019 | 15:04   

Nie chce tylko Giroud. Mamy Esposito i myślę że najwyższy czas dać mu grać więcej kosztem Lukaku i Lautaro. Nie możemy obu dział trzymać po 90minut na boisku co 3-4 dni i liczyć że będą grali jak z nut, nawet Valverde pokazuje że Messi jest ważny ale w meczach o pietruszkę nie będzie go narazal na kontuzje a da się wybiegac innym zawodnikom. Wierzę też że ktoś skupi się na Gabigolu i że przynajmniej pol roku chłopak dostanie szansy w Mediolanie.

inter00

inter00 9 grudnia 2019 | 16:21   

Alonso to był gracz 1 sezonu, Vidal jest już u schyłku kariery. Osobiście wolałbym żeby Inter zamiast wahadłowego kupił 2 pomocników, De Paul + ktoś jeszcze i będę zadowolony. Do ataku kogoś na zastępstwo dla Lukaku, za pieniądze z Politano, który dla własnego dobra powinien zostać sprzedany. Jednak i tak, uważam ze nawet z tymi zakupami, po mistrzostwo nie sięgniemy

superofca

superofca 10 grudnia 2019 | 14:34   

Ale bzdury, też uważam, że trzeba wzmocnić środek pola ale jednym transferem. Wciąż brakuje nam takiego wahadłowego na poziomie i tu szukałbym drugiego transferu. Atak? Bez przesady, co za dużo to niezdrowo.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich