Conte: Musimy dać z siebie wszystko

9 grudnia 2019 | 15:27 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Wtorek będzie decydującym dniem w kontekście przyszłości Interu w Lidze Mistrzów. Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej tych rozgrywek. - Sytuacja nie jest łatwa. Zagramy z dużą presją, ale ta drużyna musi brać udział w takich meczach, by zrobić krok do przodu - ocenił Antonio Conte.

- To będzie ważny mecz, bowiem walczymy o awans do kolejnej rundy. Jeśli cofniemy się do losowania, przypomnimy sobie rozmowy o trudnej grupie. Teraz zagramy u siebie, ze świetną drużyną i musimy dać kibicom satysfakcję oraz dumę. Wygrana lub osiągnięcie takiego samego wyniku jak Borussia, byłoby czymś ważnym.

- Barcelona jest jedną z najsilniejszych drużyn na świecie. Po ich stronie jest spokój, bowiem awansują z pierwszego miejsca, zagrają bez presji, co czasami powoduje obciążenie fizyczne. Musimy myśleć o sobie i stawić czoła w określony sposób. Musimy dać z siebie wszystko.

- Żyjemy z meczu na mecz. Chcemy w jak najlepszym stylu dotrzeć do Bożego Narodzenia. Nasza sytuacja nie jest łatwa. Jutro zmierzymy się z Barceloną, a nie z ostatnią drużyną. Zagramy z nimi w Mediolanie, a stawką tego spotkania jest awans do następnej rundy Ligi Mistrzów. Wszystko to wywoła presję. Musimy brać udział w tak ważnych meczach, by zrobić krok do przodu.

- Od pierwszego meczu minęły dwa miesiące. Zespół z pewnością zmierzył się z różnymi meczami. Na Camp Nou zagraliśmy dobry mecz, z wielką odwagą i chęcią. Do tej pory rozwinęliśmy się i jutro będziemy chcieli wykorzystać nasze mocne strony. Musimy uważać na Barcelonę, bo jeśli ktoś ich lekceważy, to jest głupcem.

- Mamy nadzieję, że kibice dadzą nam pozytywną energię, co może nam pomóc pokonać wszelkie przeciwności.

- Od dłuższego czasu mamy problemy kadrowe, ale szukamy pozytywów. Jednym z nich jest rozwój zawodników, którzy w tych trudnych momentach biorą na siebie odpowiedzialność. przed nami trzy mecze. Patrzymy w przyszłość z entuzjazmem. Musimy dawać z siebie wszystko, zwłaszcza jutro.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 9 grudnia 2019 | 16:26   

Jeżeli zagramy jak w pierwszym meczu, to wygramy !!!

Lambert

Lambert 9 grudnia 2019 | 16:56   

Nie zagramy jak w pierwszym meczu, bo nie mamy Sensiego i Barelli przez których taka gra była możliwa


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich