CAMPIONI 2021

 

Valverde: Uwaga na Lautaro - Lukaku

10 grudnia 2019 | 16:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Ernesto Valverde wyjawił, że nastawia się na ciężką przeprawę w rywalizacji z Interem. Szkoleniowiec Barcelony zapewnił jednak, że nie ma mowy o taryfie ulgowej i jego drużyna zagra o pełną pule. Trener poruszył również kwestie indywidualności w ataku Nerazzurrich.

- Spodziewam się wielkiego Interu. Gramy na San Siro, to będzie ważna i trudna gra. Mimo, że mamy już awans, nadal musimy pozostawać konkurencyjni. W przeszłości nie potrafiliśmy tutaj wygrywać, lecz mam nadzieję, że dokonamy tego w tym sezonie. Spodziewam się wspaniałej atmosfery. 

- Decyzja o pozostawieniu w domu Messiego wynika z kalendarza kolejnych gier. W bramce stanie Neto. 

- Lautaro jest świetnym graczem, który rozgrywa wspaniały sezon. Jest szybki i silny. W meczu na Camp Nou zdobył wspaniałego gola. Wiem, że dobrze współpracuje z Lukaku. Znaleźli odpowiedni mechanizm, aby pomóc Interowi. W kadrze rywali nie brakuje świetnych graczy jak Lautaro, Lukaku, Skriniar. 

- Lukaku jest bardzo silny. Trudno jest znaleźć gracza, który może z nim rywalizować, również dlatego, że jest dobry pod względem technicznym i taktycznym. Znakomicie rozpoczął sezon. Wiele się od niego oczekuje. Musimy być bardzo uważni, ponieważ może nas skrzywdzić. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 10 grudnia 2019 | 19:46   

Wbrew temu co powiedział, nie powinni grać szczególnie agresywnie. Musimy wygrać, a Barca da nam szansę, obyśmy tylko ją wykorzystali


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich