Valverde: Inter zasłużył na awans

11 grudnia 2019 | 10:14 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Inne kluby1 min. czytania

Trener Barcelony, Ernesto Valverde wypowiedział kilka zdań o Interze po wczorajszym spotkaniu na Giuseppe Meazza. Oto co powiedział:

- Inter nas naciskał i trzymał z tyłu, ale stopniowo się uwolniliśmy. Myślę, że byli mocno poirytowani, że gl nie chciał wpaść i mieli trzy spalone. Inter bez wątpienia był wystarczająco dobry by awansować do 1/8 finału Champions League, dobrze grali w pierwszej połowie na Camp Nou i potem w Dortmundzie.

- Myślę, że niepokój związany z faktem, że gol nie chciał wpaść w drugiej połowie, wpłynął na ich występ.

Źródło: football italia