Inter porozumiał się z Atalantą

12 grudnia 2019 | 17:00 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Corriere della Sera donosi o porozumieniu pomiędzy Interem i Atalantą w sprawie Dejana Kulusevskiego. Kluby czekają na stanowisko Parmy, w której piłkarz przebywa obecnie na wypożyczeniu.

Kwota transferu została ustalona na 35 mln euro. 19-latek zmieni barwy klubowe i dołączy do Nerazzurrich już w styczniu, o ile Parma zgodzi się na skrócenie wypożyczenia. Z tej przyczyny wciąż nie wiadomo czy transfer dojdzie do skutku.

Raport wyjaśnia, że planem awaryjnym w przypadku niepowodzenia rozmów z Parmą pozostaje Arturo Vidal. W Mediolanie liczą na ewentualne wypożyczenie z opcją wykupu, jednak Barcelona będzie podobno oczekiwać jedynie transferu definitywnego za gotówkę. W tej sytuacji trudno będzie o szybkie domknięcie rozmów w sprawie 32-latka.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Siwanasaki87

Siwanasaki87 12 grudnia 2019 | 17:08   

Dać Parmie na wypożyczenie Dimarco i Agoume i gra gitara

Oba

Oba 12 grudnia 2019 | 17:22   

Albo Valero lub Gagliardiniego. Chociaż opcja z Agoume byłaby dla nas fajna, bo młody otrzymalby szansę rozwoju. Parma musi dostać coś ekstra żeby zrezygnować ze Szweda, z resztą nadzieja jest bo transfer Karamoha pokazuje że relacje z nimi mamy co najmniej poprawne. A Kulusevski u nas pewnie sporo by pogral, bo Sensi zwykle grywa tylko pół sezonu, resztę czasu jest kontuzjowany. Dobrze byłoby zrobić 2-3 mądre transfery i nie opuszczać LE. W optymalnej formie będziemy tam jednym z faworytów, a ja chętnie powalczylbym o bilet na finał w Gdańsku. (edycja 2019.12.12 17:24 / Oba)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich