Giroud już nie jest priorytetem

12 grudnia 2019 | 17:15 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Antonio Conte chciałby uzupełnić skład o doświadczonego napastnika, jednak wiele wskazuje na to, że Olivier Giroud ostatecznie nie trafi do Mediolanu. Włodarze Interu zdecydowali o innych priorytetach na zimowe okienko.

Przyczyną rezygnacji z Francuza są braki w drugiej linii, które Marotta i spółka chcą uzupełnić w pierwszej kolejności. Calciomercato donosi, że Giroud znalazł się z tego powodu jedynie na liście rezerwowej planowanych ruchów transferowych na styczeń. Raport wyjaśnia również, że Antonio Conte pomimo to wciąż jeszcze naciska na ściągnięcie 33-latka. Według dziennikarzy realizacja scenariusza z jego udziałem będzie możliwa tylko wtedy, jeśli uda się wcześniej z zyskiem spieniężyć kartę Matteo Politano.

Jakie są szanse na sprzedaż Włocha zimą? Wciąż całkiem spore. Matteo Politano budzi zainteresowanie kilku klubów we włoskiej Serie A, a wśród potencjalnych pracodawców prasa wylicza między innymi Fiorentinę i Genoę.

Źródło: insidefutbol.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

Oba

Oba 12 grudnia 2019 | 17:31   

Wróci Sanchez i nawet przy ewentualnym transferze Politano nasz atak będzie przyzwoicie obsadzony. Dziś widać, jak bardzo czkawka odbija nam się to, że nie postaralismy się o Llorente bo są z Giroud na podobnym poziomie, ale ich wymagania finansowe dzieli przepaść. Dla mnie minimum na zimę to jeden środkowy i jeden na lewe wahadło.

Lambert

Lambert 12 grudnia 2019 | 18:02   

To w takim razie w lato trzeba będzie kupić cofniętego napastnika bo Alexisa raczej nie wykupimy, a trzeba będzie wykupić jeszcze Barelle i Sensiego.

superofca

superofca 12 grudnia 2019 | 20:02   

xD

inter00

inter00 12 grudnia 2019 | 20:32   

Zgadzam się, najpierw pomocnicy, których powinniśmy ściągnąć co najmniej 2, pozbywając się przy tym Gagliardiniego/Vecino. W styczniu wraca Sanchez, ale to zupełnie inny typ piłkarza. Ewentualny ruch napastnika w kierunku Mediolan, byłby związany ze sprzedażą Politano

Darkos

Darkos 13 grudnia 2019 | 08:47   

Sanchez wróci ale kij wie w jakim stanie. Jedna kontuzja lub kartka kogoś z Lu-La i jesteśmy w czarnej D z atakiem.

scrollo7

scrollo7 14 grudnia 2019 | 22:36   

Szkoda Politano, był kozak w tamtym sezonie. Za mało szans dostaje, mógłby grać w napadzie cofniety


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich