Inter wypuścił wygraną we Florencji

15 grudnia 2019 | 19:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Tylko remis we Florencji. Podobnie jak w poprzednim sezonie, Inter wypuścił wygraną nad Fiorentiną już w doliczonym czasie gry. Nerazzurri długo prowadzili po trafieniu Borji Valero, lecz gol Dusana Vlahovicia pozbawił przyjezdnych kompletu punktów.

- Brzydki początek meczu, sporo przewinień z obu stron.

8' Były idol miejscowych kibiców wyprowadził Inter na prowadzenie. Borja Valero znakomicie zachował się w polu karnym i z zimną krwią pokonał Bartłomieja Drągowskiego.

10' Uderzenie Dalberta i spokojna obrona Handanovicia.

13' Przewrotka w wykonaniu Lautaro, lecz bez większego zagrożenia.

14' Badelj oddał mocny i precyzyjny strzał z dystansu, ale Handanović popisał się fenomenalną interwencją.

27' Żółta kartka dla Brozovicia.

32' Bastoni obejrzał żółtą kartkę.

33' Niegroźny strzał głową Milenkovicia.

34' Niefortunna interwencja Milenkovicia i Lukaku był bliski przypadkowego trafienia.

39' Romelu Lukaku dograł do Lautaro Martineza, a Argentyńczyk bez kłopotów umieścił piłkę w siatce. Radość gości nie trwała jednak długo, bowiem VAR dopatrzył się spalonego u Belga.

43' Strzał głową Lukaku i efektowna parada Drągowskiego. Polak uratował swój zespół.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

51' Niegroźne uderzenie Pulgara.

52' Badelj obejrzał żółtą kartkę.

59' Bardzo nieudany strzał głową Boatenga.

59' Vlahović zmienił Chiesę.

63' Niecelna główka Lautaro.

64' Drągowski łatwo obronił strzał Lukaku.

65' Mocne uderzenie z dystansu w wykonaniu Castrovilliego, ale Handanović skutecznie odbił piłkę.

66' Badelj został zastąpiony przez Benassiego.

69' Żółta kartka dla Dalberta.

73' Lukaku zmarnował doskonałą okazję na gola. Belg dobrze poradził sobie z obrońcami, lecz źle uderzył i ułatwił skuteczną obronę Drągowskiemu.

73' Żółta kartka dla Valero.

76' Żółta kartka dla Lautaro.

80' Żółta kartka dla Pulgara.

83' Eysseric zmienił Castrovilliego.

84' Politano zmienił Lautaro, Agoume zmienił Valero.

87' Bardzo nieudana próba Pulgara.

88' Godin zmienił Bastoniego.

90+2' Kontra gospodarzy. Dusan Vlahović wygrał pojedynek sprinterski z Milanem Skriniarem i precyzyjnym strzałem doprowadził do wyrównania.

90+5' Żółta kartka dla Montelli.

90+6' Koniec meczu.

***

FIORENTINA - INTER 1:1 (0:1)

Gole: Vlahović 90+2 - Borja Valero 8.

FIORENTINA (3-5-2): 69 Dragowski; 4 Milenkovic, 20 Pezzella, 22 Caceres; 21 Lirola, 78 Pulgar, 5 Badelj (24 Benassi 66'), 8 Castrovilli (16 Eysseric 83'), 29 Dalbert; 25 Chiesa (28 Vlahovic 59'), 10 Boateng.
Rezerwowi: 1 Terracciano, 6 Ranieri, 9 Pedro, 11 Sottil, 15 Cristoforo, 17 Ceccherini, 18 Ghezzal, 23 Venuti, 27 Zurkowski.
Trener: Vincenzo Montella.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni (2 Godin 88'); 33 D'Ambrosio, 8 Vecino, 20 Borja Valero (32 Agoumé 84'), 77 Brozovic, 34 Biraghi; 9 Lukaku, 10 Lautaro (16 Politano 84').
Rezerwowi: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia, 19 Lazaro, 21 Dimarco, 30 Esposito.

15 grudnia 2019 | 22:48

Tak to jest. Myśleli że ch... grając dowioza 10 a tu dupa .

Nie ma ławki i plaga kontuzji. Na szczęście tylko jeden mecz do przerwy.

Sostek

Sostek

15 grudnia 2019 | 22:49

Znów to samo 1 połowa zajebista 2 już słabiej a końcówka to wojna nerwów. Jak dla mnie lukaku to robi tam za tło macha łapami jak by chciał odfrunac. Wkurw na całego...

...

mati12

mati12

Tylko my mogliśmy tak to spierdolic byłem na Meczu w Mediolanie podobna sytuacja lukaku na bramkę dająca prowadzenia nie strzela teraz akcja na zamknięcie meczu nie strzela w takich meczach wygrywa się mistrzostwo nie w meczu z Juve

darek_91

darek_91

15 grudnia 2019 | 22:50

Valero klasa. Reszta dno. Minimalizm tak sie konczy gra 1-0 na dowiezienie i mamy remis ktory jest dla nas porazka. Podziekujmy calej druzynie ale przedewszystkim czernamu Lukaku za kolejną sytuacje w ktorej wali na pale w bramkarza. To juz nawet komentatorzy widza. Brawo Lukaku dziekujemy za porazke z Barcelona i remis z Fiolkami ktory jest dla nas jak porażka.

Remis to jak porażka a czego najbardziej mi brakowało w tym meczu
SPORTOWEJ WKUR...!!!! po odpadnieciu z LM. Sory ale mam wrażenie że nie mają chłopaki jaj.

Borka chyba jego najlepszy mecz u nas duży szacun dla Niego

Brawo kloc Lukaku

hawk247

hawk247

15 grudnia 2019 | 22:51

Ale nie zasługiwali na ten remis. Nawet trudno kogoś winić za tego gola... piękny strzał Vlahovicia, ale Lukaku powinien zamknąć mecz parędziesiąt minut wcześniej... kto strzela z całej siły na drugim metrze jak bramkarz praktycznie ruchu nie może w bok zrobić już?

darek_91

darek_91

Jestesmy jednym wielkim posmiewiskiem i frajerami w kolejnym meczu. Smieszny lider na jedna kolejke.

darek_91

darek_91

15 grudnia 2019 | 22:53

Lukaku out. Gościa sie nie da ogladac. Doslownie wszyscy znajomi co sa za Interem maja go dosc.

Zbyniek1986

Zbyniek1986

“Mahoniowa Kłoda drewna” po raz kolejny... a Maurito się śmieje ze zatrudniliśmy pajaca; zaczynam nie dziwić się Wandzie. Pozdro wszystkim przeciwnikom Icardiego włącznie z redaktorem Swiniarskim

15 grudnia 2019 | 22:54

Sami sobie winni skazani za minimalizm inna sprawa że znowu nieskuteczność Lukaku dała znać o sobie

Sostek

Sostek

15 grudnia 2019 | 22:56

Ludziska bez kitu Lukaku out nic nie gra w Manu sie ciesza ze zarobili na tym pajacu...

vnm

vnm

15 grudnia 2019 | 22:57

To sie robi nudne. Lukaku wali na pale i nie potrafi zejsc ze spalonego. Skrzydla nie potrafia dobrego dosrodkowania zrobic. Ja wrzucam lepsze pily w c klasie. Bastoni zrobil dzisiaj wiecej w pomocy niz Biraghi. Godin jak zawsze musi spierdolic pilke meczowa. Jestem chory a teraz jeszcze miwkurwiony.. No i bym zapomnial - sedzia kurwa co ci ludzie tam robia? Dragowski malo wozka Lautaro nie zalozyl ale choj co tam, przeciez nikt nie widzial. (edycja 2019.12.15 23:00 / vnm)

darek_91

darek_91

15 grudnia 2019 | 22:58

Ten czarny pajac mowie oczywiscie o Lukaku doslownie z 4 metrow na pale w bramkarza hahaha. Smiac sie czy plakac...?

krychu339

krychu339

15 grudnia 2019 | 23:00

Przecież każdy obiektywnie oceniający wiedział, że Lukaku jest słabszy od Icara. Klub ma niby jeszcze wyjście, ale znając Marottę to temat zamknięty.

Interista1987

15 grudnia 2019 | 23:06

w kazdym meczu jest nerwowo gdy prowadzi sie tylko jedna bramka ale tu bylo oczywiste ze my ta bramke wylapiemy na 1-1.
nie ma co szukac kozlow ofiarnych, mamy problem i to duzy , trzeba liczyc na powroty i dobre okienko. mam nadzieje na nowych 4 zawodnikow , dwoch pomocnikow , wahadlowego i napastnika , ktory tez cos strzeli bo nasz duet nie moze strzelac bramek w kazdym meczu niestety.
bez tego raczej o mistrza nie powalczymy.

vnm

vnm

15 grudnia 2019 | 23:11

To sie z Lukaku nie uda. Juz myslalem ze popracowal i zlapal forme bo i przyjecie poprawil i podania ladne gral i myslec zaczal. To bylo widac. I czemu kurwa po raz piencsetny chodzi Lautaro??? Ktory cos gra, ktory cos kreuje, ktory strzela w bramke. Czemu sie pytam? Zostaje Lukaku zeby mial kto w napadzie rece rozlorzyc. Ja gdybym byl Lautaro to bym spierdolil do Barcelony i powiedzial Conte, ze skoro woli zostawic Lukaku na boisku to niech sobie nim gra. Gosc charuje enty mecz z rzedu i znowu schodzi i patrzy jak tamten rece rozklada. Mnie by brewka nie pykla za to jak go traktuje Conte. (edycja 2019.12.15 23:12 / vnm)

15 grudnia 2019 | 23:16

Lautaro zszedł bo chciał zacząć mordować. Nie dziwie mu sie

15 grudnia 2019 | 23:17

Też bym sie wkurwił gdyby bramkarz przeciwnika wskoczył mi na głowę i PRZECIWNIK DOSTAŁBY RZUT WOLNY! (edycja 2019.12.15 23:23 / Lambert)

15 grudnia 2019 | 23:20

Po raz pierwszy w tym sezonie jestem wk**wiony po meczu. Remis ze słabą Fiorentiną... Rozsądek jednak mówi, że z takimi problemami kadrowymi to i tak nie straciliśmy dużo punktów. No nic, trzeba przyjąć tą pigułę na klatę i grać dalej, ale pewnie gdzies do południa jeszcze będzie mnie ze złości nosiło. Nie będę komentował gry poszczególnych zawodników, bo jeśli mamy do czynienia z takim paradoksem, że Valero gra lepiej niż Lukaku, lepiej to przemilczeć.

tomek1987

tomek1987

15 grudnia 2019 | 23:23

Wielka szkoda, ale tak to bywa jak się nie zamyka meczu wcześniej (patrz Lukaku) . Politano jak zwykle w tym systemie zagubiony jego zmiana nie wniosła dosłownie nic, sędzia też dziś słabo kilka dziwnych decyzji zwłaszcza ta w ktorej Dragowski skacze na głowę Lautaro a ten odgwizduje faul Argentycznyka.... Musimy teraz jeszcze przemeczyc się z ekipą z Genoi i zbierać siły na rewanze, Forza Inter!

15 grudnia 2019 | 23:24

Nic się nie stało Hej Inter nic się nie stało Trzy wygrywasz trzy nie ja i tak kocham cię w nim sercu na zawsze Inter Mediolan ❗❗❗

15 grudnia 2019 | 23:25

Ciężko żeby Politano coś zrobił wpuszczony w 84 minucie, nie czepiajmy sie na siłe.

darek_91

darek_91

Ale kogo my chcemy ściągnąć na wzmocnienie ataku? Giroud? Ludzie przereklamowana gwiazdka z pensja gigantyczna. Gosc ktorego skuteczność jest rowna zeru. Nie widze tego i tyle

darek_91

darek_91

15 grudnia 2019 | 23:29

Na miejscu Lautaro ja bym z tego klubu wyjebal.

Icardi > Bukaku ale co zrobić.

tomek1987

tomek1987

15 grudnia 2019 | 23:32

Może i racja, że grał krótko, ale ciężko mi sobie przypomnieć dobra zmianę Politano za czasów A. C. Być może teraz będzie miał okazję się wykazać, Lautaro pauza więc pewnie dostanie więcej minut jak nie w pierwszym składzie to z ławki

tomek1987

tomek1987

15 grudnia 2019 | 23:33

Swoją drogą Valero to dziś jak Iniesta :p (edycja 2019.12.15 23:33 / tomek1987)

daneq

daneq

15 grudnia 2019 | 23:55

czyżby doroczny zimowy kryzys zaczął się już z początkiem grudnia? oby nie, ale z Genoą za tydzień wcale nie będzie łatwo, zwłaszcza że u nas grać będą dzieci albo dziadki (czy to nie m.in. Godin dziś zawalił bramkę?).
branoc wszystkim i Forza Inter!

16 grudnia 2019 | 06:54

Nie wiadomo czy kryzys zimowy wrócił czy jednak graliśmy z trzema zespołami, z którymi nam wybitnie nie idzie. Nie zmienia, to jednak faktu, że zawodnicy nie mają już sił biegać tak jakby chciał Conte. Nawet tam, gdzie sie da, to nie stosuje rotacji.

Lukaku, aż sie prosi zeby mu dać wolne. Brozo nie licząc podania do Borjy też zero. Nie powinno potem dziwić, że tracimy punkty.

Nasuwają się też pytania - czy Conte słusznie robi kurczowo się trzymając jednego ustawienia? Czemu dalej nie gra Dimarco czy Lazaro? Czy z tymi co nie grają jest tak źle, że dla trenera DD i Biraghi to faktycznie najlepsza opcja?

Trzeba czekać na przerwę, powrót nieobecnych, parę nowych twarzy i kibicować dalej.

Nie powinniśmy z Lukaku robić głównego winowajce. Wiadomo, że nie grał dobrze ale serio nie zasłużył na taki hejt. Porównanie do Icardiego nie ma sensu. Dla każdego zawodnika z topu gra w PSG w Ligue One, to dobrze płatne wakacje. Poza tym ja płakać nie będę po kolesiu, który miał mój ukochany klub tak głęboko w dupie. Tak, że uznawał go za własny folwark.

16 grudnia 2019 | 07:21

Conte mógł by zmienić ustawienie, rotować składem, ale jest betonem. Lukaku wart jest połowę tego co za niego daliśmy. Akcja sam na sam w jego wykonaniu składa się z dwóch etapów, pierwszy: zamykam oczu, drugi: walę ile mam sił w nogach w kierunku bramki. Kupmy girouda za 40 baniek, dając mu 8 pensji,lautaro poskąpimy 5, odejdzie za 110, zostanie 70 na modricia albo innego młodzieniaszka

16 grudnia 2019 | 09:40

@DonPietro - zgadzam się w 100%, nie można patrzeć na sytuacje zerojedynkowo, w sensie że albo beznadzieja i kryzys, albo że nic się nie stało

Sostek

Sostek

16 grudnia 2019 | 09:46

Trzeba sie wzmocnić. Co do oceny poszczególnych zawodników każdy ma swoje zdanie. Trochę brakuje zawodnika który wpłynął by na reszte zmotywowal "podkręci" śrubę.

kontousuniete1783

16 grudnia 2019 | 10:38

3 minuta dogrywki i łapiemy kontrę....

superdoktorgazeta

16 grudnia 2019 | 10:39

Valero klasa, to mowi o poziomie innych

Kevin

Kevin

16 grudnia 2019 | 11:11

Lament i płacz po jednym meczu, i wszyscy to kloce i do zwolnienia. Nie pasuje zmieńcie klub na jakaś farse albo bayern.

16 grudnia 2019 | 12:42

Lepiej bym tego nie ujął Kevin, oczywiście Lukaku wkurza tym co zrobił bo mógł zamknąć mecz, za spalonego bym go nie winił bo spalony o rozmiar buta a potem dogranie dobre do Lautaro. Myślę, że po pierwszych meczach większość myślała o bilansie 36-0-0, przynajmniej tak z komentarzy wnioskuję. Remis przez nasz minimalizm i tyle, Handa nie miał nic do powiedzenia przy bramce, chwila dekoncentracji i dostajemy bramkę. Trzeba się podnieść i grać dalej, proste jak budowa cepa. FORZA INTER