Prezydent Flamengo: Gabriel musi zdecydować

17 grudnia 2019 | 14:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nadal ważą się losy klubowej przyszłości Gabriela Barbosy, który razem z zespołem Flamengo rozegra dziś pierwszy mecz w Klubowych Mistrzostwach Świata (godz. 18:30 z Al-Hilal). Prezydent brazylijskiego klubu Rodolfo Landim zasugerował, że ostateczna decyzja uzależniona będzie od woli samego piłkarza.

- Flamengo poszło już wystarczająco daleko w negocjacjach z Interem i osiągnęliśmy już wstępne porozumienie w sprawie wartości gracza. Musieliśmy porozmawiać też z zawodnikiem, lecz póki co, nie ma jego zgody. Postanowiliśmy, że zasiądziemy do dalszych rozmów po zakończeniu Klubowych Mistrzostw Świata. 

- Czy dojdziemy do porozumienia? Zawodnik będzie w stanie lepiej odpowiedzieć na to pytanie. Jesteśmy zainteresowani zatrzymaniem go w klubie. W momencie podejmowania decyzji, nie myślisz wyłącznie o teraźniejszości, lecz pamiętasz o przyszłości i karierze, którą planujesz. Wszystko będzie zależeć od zawodnika, ale nie rozmawialiśmy o konkretnej decyzji.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

shinveji

shinveji 17 grudnia 2019 | 15:07   

rezerwowy napastnik teraz by sie przydal

Oba

Oba 17 grudnia 2019 | 16:25   

Napastnik owszem, ale czy Gabigol to napastnik czy pseudo gwiazda to ciężko powiedzieć. W Europie póki co okazał się niewypałem. O ile w Interze można się tłumaczyć że trafił na pewien delikatny okres to poziom ligi portugalskiej jeżeli jest coś wart powinien ogarnąć, a wiemy że w benfice nie wyglądało to nic lepiej. Jeżeli oferta jest zadowalająca tak nie ma z nim co ryzykować

szpula

szpula 18 grudnia 2019 | 06:47   

Bardzo chętnie zobaczę go jak gra w finale,na tvp chyba będzie mecz.

Darkos

Darkos 18 grudnia 2019 | 08:44   

Brazylijska gwiazdka powinna zostać w Brazylii. To nie jest towar eksportowy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich