Inter rozniósł Genoę

21 grudnia 2019 | 17:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Motta pewnie zmierza w kierunku utraty posady szkoleniowca, a Genoa w stronę spadku do Serie B. Najdobitniej dowiódł tego dzisiaj Inter, który znajdując się w trudnej sytuacji kadrowej kompletnie zdominował rywala i dosłownie rozniósł Gryfonów na własnym boisku.

7’ Esposito uderzył, Radu obronił bez problemów.

9’ Piłka zacentrowana przez Bastoniego przemierzyła pole karne rywala mijając blisko czterech Nerazzurrich.

14’ Gagliardini główkował wprost w ręce Radu.

21’ Golkiper gości ponownie wyciągnął uderzenie głową Włocha.

22’ Candreva ze strzałem, bez powodzenia.

31’ GOL! Antonio Candreva ładnie podał, a Lukaku udowodnił, że głowa nie służy mu wyłącznie do noszenia czapki.

32’ GOL! Inter poczuł krew, tym razem Belg asystował, a celnym uderzeniem popisał się Gagliardini.

34’ Cassata otrzymał żółty kartonik.

36’ Bastoni ukarany żółtą kartką.

37’ Candreva ładnie uderzył, ale zamiast w bramkę futbolówka trafiła w czarnoskórego napastnika Nerazzurrich.

43’ Romero również wyłapał żółtą.

45’ Z wolnego uderzał Biraghi, ale piłka odbiła się od obrońcy i przeleciała ponad poprzeczką, po tej akcji arbiter zakończył pierwszą odsłonę.

46’ Romelu strzelił w Radu znajdując się dosłownie metr od bramkarza.

53’ Agudelo uderzył niecelnie i daleko od bramki Handanovicia.

60’ Golkiper Interu w końcu musiał się postarać i obronił groźny strzał Sanabrii.

62’ Zszedł Rovella, wszedł Jagiełło.

63’ Gagliardini świetnie wchodził w pole karne i został sfaulowany przez Agudelo, sędzia odgwizdał rzut karny.

64’ GOL! Lukaku oddał jedenastkę Esposito, który wytrzymał presję i znakomicie uderzył w róg. Tym sposobem zdobył swoją pierwszą bramkę w Serie A!

66’ Sanabria przetestował czujność Handanovicia i zmusił go do znakomitej interwencji.

68’ Gryfoni znów próbowali uderzać z dystansu, jednak nie zaskoczyło to bramkarza gospodarzy.

70’ GOL! Romelu Lukaku popisał się genialnym strzałem, piłka musnęła jeszcze poprzeczkę i czwarta bramka stała się faktem.

72’ Na placu gry w miejsce Gagliardiniego pojawił się Sensi, a za Pinamontiego zameldował się Favili.

75’ Lazaro zastąpił Candrevę, a Cleonise Sanabrię.

78’ Dimarco wskoczył w miejsce Biraghiego.

79’ Fatalny błąd Lazaro nieomal nie skończył się utratą bramki, na szczęście zawodnik Genoi trafił w boczną siatkę.

81’ Lukaku strzelał, ale piłka uderzyła po drodze w obrońcę.

86’ Sensi również spróbował szczęścia, ale piłka kozłowała po innych zawodnikach i w konsekwencji minęła bramkę.

89’ Gianluca Di Marzio podał do publicznej wiadomości, że Thiago Motta stracił właśnie posadę trenera Genoi.

90’ Koniec meczu.

***

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 87 Candreva, 8 Vecino, 20 Borja Valero, 5 Gagliardini, 34 Biraghi; 30 Esposito, 9 Lukaku.
Rezerwowi: 27 Padelli, 46 Berni, 2 Godin, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 16 Politano, 19 Lazaro, 21 Dimarco, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio.
Trener: Antonio Conte.

GENOA (3-5-2): 97 Radu; 14 Biraschi, 17 Romero, 4 Criscito; 18 Ghiglione, 15 Jagiello, 21 Radovanovic, 29 Cassata, 28 Agudelo; 9 Sanabria, 99 Pinamonti.
Rezerwowi: 22 Marchetti, 93 Jandrei, 5 Goldaniga, 13 El Yamiq, 20 Schöne, 27 Sturaro, 30 Favilli, 32 Ankersen, 33 Pajac, 56 Cleonise, 65 Rovella.

Mysle, ze Esposito strzeli brameczke.
W takim badz razie obstawiam zaklad na jego gola :):)

21 grudnia 2019 | 18:39

Oglądam kolejny mecz Bastoniego. Jego wyjscia dynamiczne. Technika itd mimo bledow niekiedy ale widac w nim gigantuczny talent

brujo666

brujo666

21 grudnia 2019 | 19:08

Lukaku kolejny raz na pałę w bramkarza. To już hat-trick. No ale tym razem nie przekuje się to na stratę punktów.

Sostek

Sostek

21 grudnia 2019 | 19:25

Fajny gest ze lukaku dal karnego młodemu. Forza Inter

21 grudnia 2019 | 19:27

Dla mnie genialny gest po raz drugi ze strony Lukaku, wszyscy którzy go tu obrażają i wyzywają powinni się zastanowić bo można go krytykować za to jak gra, ale człowiekiem jest genialnym.

hawk247

hawk247

21 grudnia 2019 | 19:31

Pozdrawiam serdecznie wszystkich hejterów Lukaku na tej stronie!

kura8848

kura8848

21 grudnia 2019 | 19:34

Który to pisał że 65mln poszło sie jebac? I co teraz bedzie cisza bo Wasz "czarnuch" strzelil.... ej boze kibice. Forza Inter

banikowy

banikowy

21 grudnia 2019 | 19:41

Lazaro out. Podanie do bramkarza które przecina napastnik gryfonow i staje sam na sam z Handa. Nie wyobrażam sobie dalszej kariery tego gościa u nas

vilgefortz

vilgefortz

21 grudnia 2019 | 19:42

Lazaro właśnie się skreślił-co jest z DiMarco że ten jeżdziec bez głowy wciąż gra??

21 grudnia 2019 | 20:00

No i proszę dobry wynik, dobry mecz, który wyszedł ulubieńcowi do jeżdżenia gimbazy na tej stronie i jak tu ładnie, kulturalnie, cicho, bez szczeniackich obelg, wyzwisk i ogólnego prostactwa. Da się ? (edycja 2019.12.21 20:00 / HeyaMakumba)

Piękne zakończyliśmy rok a 6 Stycznia trzeba przyznać nowy rok zwyciestwem w Neapolu ❗❗❗❗

21 grudnia 2019 | 20:05

Piękne zakończyliśmy rok a 6 Stycznia trzeba zacząć nowy rok zwyciestwem w Neapolu ❗❗❗❗

21 grudnia 2019 | 20:07

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Teraz tylko naładować akumulatory i w styczniu wjeżdżamy na pełnej.

vnm

vnm

21 grudnia 2019 | 20:11

Teraz juz rozumiem czemu Conte nie puszczal Lazarro. Zaczynamy gre podaniem do obroncy i gramy na centymetry. Tam trzeba miec jaja ze stali bo jak widac kiedy miekna to aie robi sytuacja sam na sam. Mecz ladny, fajny dla oka, super gest Lukaku. Moje dwa ukochane kluby koncza na pierwszym Widzew i Inter :)

Oraxor

Oraxor

21 grudnia 2019 | 20:20

Dobry mecz Valero ale najlepszy na boisku był miły olbrzym Lukaku . Widać było że Esposito bardzo chciał zdobyć bramkę i ja zdobył bardzo pewnie strzelił karnego . Mnie najbardziej ucieszył powrót Sensiego

damianekk1985

21 grudnia 2019 | 20:28

Powielę komentarz gdzie Ci co wyzywali Lukaku ? Świetny mecz jeszcze lepszy gest Icardi niech się uczy jak trzymać się z zespołem . Widać nie najważniejsza dla niego korona lecz drużyna .

21 grudnia 2019 | 20:30

Valero wszedł w buty Brozovica dzisiaj i nie zawiódł, Lukaku w końcu klasowy występ, obie bramki super i asysta też w całkiem trudnej pozycji, no i oddanie karnego. Bastoni irytował mnie, a dla Lazaro Inter to jednak za wysokie progi. Esposito fajnie dzisiaj grał, będą z niego ludzie.

darek_91

darek_91

21 grudnia 2019 | 20:37

Tak Lukaku strzelil Genuii kompletnemu dnu dna w tym sezonie z ktorego nawet komentatorzy sie smiali przez caly mecz. Przyjda powazne i kluczowe mecze tak jak byly z Barcelona i Juve i Lukaku na pale w bramkarza a pilka sie odbija jak od klody. Smiac mi sie chce z fanow Lukaku. Strzelac to On sobie moze Genui czy Spal. Byl i jest zwyklym drewnem potrafiacym strzelac gole tylko slabeusza xD (edycja 2019.12.21 20:39 / darek_91)

mariozzzz

mariozzzz

21 grudnia 2019 | 20:48

*up
Ty tak poważnie czy zes się naćpoł???? :D.. Wesolych swiat dla braci po szalu... Forza Inter!!!!!

domi

domi

21 grudnia 2019 | 20:56

Niewykorzystane sytuacje Lukaku potrafią irytować, ale to co strzela zdecydowanie wyrównują gniew radością, porównanie do Adriano jest co tu nie mówić zasadne. Lukaku pokazuje, że jest naprawdę ponadprzeciętnym i wybitnym piłkarzem, chociaż ciągle zdarzają mu się przestoje. Dzisiaj nie można też nie wspomnieć Esposito, który zgodnie z faktami już ma więcej goli w sezonie niż Politano. Fajnie też było znowu z powrotem widzieć Stefano.

MaATi96

MaATi96

21 grudnia 2019 | 21:10

Mógłby ktoś mi wyjaśnić dlaczego inter zajmuje pierwszą lokatę w tabeli skoro Juve wygrało w bezpośrednim starciu?

21 grudnia 2019 | 21:12

darek_91 tak z ciekawości Ty naprawdę kibicujesz Interowi? takimi meczami wygrywa się mistrzostwo kolego, jak Icardi pakuje ogórkom w Ligue 1 to go wynosicie ponad przeciętność a w tej samej sytuacji nie umiesz uznać klasy jaką pokazał Lukaku. Dla mnie jest to proste krytyka jest zasadna tylko wtedy gdy rzeczywiście coś nie gra a dzisiaj wszystko zagrało (no może poza Lazaro). Komentatorzy się śmiali cały mecz z Genoi, ale potrafili docenić jak Inter i Lukaku świetnie grali. Pozdrawiam

panowie

koles ma debiutncki sezon robi różnicę gra kzy mecz....

SZACUN DO NIEGO.....

Potrzebny był nam taki mecz, a zawodnikom pewnie bardziej. Pewne zwycięstwo, dobry mecz. Lukaku pokazał się ze świetnej strony. Takimi meczami wygrywa sie ligę. Czasem irytuje, ale widać też postęp i bez niego byłoby dużo gorzej.

Na minus Lazaro i Bastoni. Przeciętnie Biraghi. Reszta dobrze albo bardzo dobrze.

Co do tych co dalej uważają, że Lukaku, to dno, a Icardi taki geniusz, to zachęcam sobie przypomnieć jako Mauro w takich meczach "ciągnął" grę zespołu i jak "pomagał" w budowaniu drużyny.

Teraz nadzieja, że wszyscy wyzdrowieją, że będą dobre transfery. Wtedy my kibice będziemy mogli z uśmiechem żegnać sezon. FORZA INTER!

21 grudnia 2019 | 21:32

Beke mam z argumentu, że Lukaku strzela tylko ogórkom, tak jakby mecze z nimi były warte mniej niż 3 pkt xD

21 grudnia 2019 | 21:59

Miałem obawy przed tym meczem, ale na szczęście daliśmy rade, jakby nie patrzeć, półrezerwowym składem. Cisnęliśmy nawet przy 4:0, a Lukaku zamknął usta krytykom i tym, którzy nie rozumieją jego gry. Marnowane setki irytują - zgoda, ale jeśli gość to wynagradza świetną pracą dla całego zespołu, to w czym problem? O postawie w kontekście poza sportowym już nawet nie ma co się rozpisywać, bo w tym bądź co bądź ważnym aspekcie Icardi nie sięga mu do pięt. Tak więc w zasadzie podzielam opinie 95% wcześniejszych komentarzy.
W kwestii o którą pytał @MaATi96 - sam mam wątpliwości jak to jest. Np na flashscore piszą, że decydują bezpośrednie mecze, a tymczasem jako lider wpisany jest Inter. To może spytam tak... załóżmy, że jutro gramy z Juve i remisujemy... zostajemy na liderze, czy spadamy na drugie miejsce?

kalor3212

kalor3212

21 grudnia 2019 | 22:06

Brawoo

Błażej Małolepszy

21 grudnia 2019 | 22:09

Odnośnie tabeli, w ciągu sezonu o miejscu decyduje bilans bramkowy (dlatego Inter na pierwszym), ale na koniec sezonu decydować będzie bezpośredni bilans meczów między zainteresowanymi. Jeżeli dziś kończyłby się sezon to Juventus zgarnąłby mistrzostwo (tfu, tfu, tfu).

MaATi96

MaATi96

21 grudnia 2019 | 22:21

Dzięki Błażej za wyjaśnienie, tak właśnie mi się wydawało, ale nie mogłem znaleść informacji na ten temat.

Dominik

Dominik

21 grudnia 2019 | 22:42

Nie chodzi o to, że na końcu sezonu decyduje bilans meczów bezpośrednich, tylko bilans meczów bezpośrednich decyduje po rozegraniu obu meczów bezpośrednich.
W tej chwili nie wiadomo kto będzie miał lepszy bilans meczów bezpośrednich, bo Inter może wygrać spotkanie rewanżowe.
Póki oba mecze bezpośrednie się nie odbyły, decyduje ogólny bilans bramek.

21 grudnia 2019 | 23:07

Warto też po dzisiejszym meczu wyróżnić Candreve - świetny występ. I pomyśleć, że już go chcieliśmy wykopać z zespołu, a tu druga młodość ;D Z pozostałych wahadeł do zaakceptowania chyba tylko D'ambrosio. Lazaro wydaje się być na ten moment taką słabszą wersją D'alberta, Biraghi już na wyższy poziom raczej nie wejdzie, a o kimś takim jak Asamoah to w ogóle zapomniałem, że jest u nas w zespole.

21 grudnia 2019 | 23:13

Ten mecz zapamiętam dzięki świetnemu gestowi Lukaku - dokładnie takie rzeczy tworzą atmosferę, drużynę i monolit. Niech nawet z dwóch metrów w bramkę nie trafi - ja go już nigdy nie obrażę. Szacun Big Rom!

Gaazyn

Gaazyn

22 grudnia 2019 | 00:37

Nie oglądałem meczu, niestety, wynik bardzo ładny. Tak podsumowując gre, była taka sama jak wynik, czy jest on na wyrost?

22 grudnia 2019 | 00:39

Gra Lukaku mnie często irytuje, nie będę ukrywał. Ale proponuję poczytać wypowiedzi piłkarzy po meczu. Jeśli wszyscy strzelcy goli dziękują jednemu zawodnikowi, to coś jest na rzeczy i w szatni musi odgrywać bardzo ważną rolę. Sądzę, że tak naprawdę za to poszły pieniądze za niego. Wesołych Świąt wszystkim.

SeaVent

SeaVent

22 grudnia 2019 | 02:44

Dzieki Inter!!! Wesołych swiąt dla was...nawet dla was wandale kochane bez waszych komentrzy nudno by było :***

SINDBADSZYDERCA

22 grudnia 2019 | 08:06

Do systemu Roluku się wpasował...ale technicznie to wciąż kołek...

22 grudnia 2019 | 08:33

Fajny mecz, dobrze się go oglądało. Esposito na duży plus. Borka znów nieźle. Kloc udowodnił że jest dobry tylko na ogórki, jego błędy w meczu z farsą zabrały nam awans i kilkadziesiąt milionów. Z genoą nawet gagliardini strzela, więc robienie z niego nie wiadomo kogo jest zabawne. Jako człowiek jest bardzo wporzadku, prawie mnie do siebie przekonał, kiedy przyszedł mecz z farsą i udowodnił, że jest wart połowę tego co daliśmy.

SeaVent

SeaVent

22 grudnia 2019 | 09:02

Rahi sory popraw mnie jak źle pisze..czyli np Real Madryt przepłacił o połowe jak nie wiecej za Hazarda bo jak narazie nie pokazuje nic co by wskazywało że gra za 100mil...(113)

22 grudnia 2019 | 10:36

Gdyby nie Lukaku i jego mecz z ogórkami z Czech, do meczu z Barceloną podchodzilibyśmy jak do meczu o nic.

darek_91

darek_91

22 grudnia 2019 | 10:38

Jak będą ważne mecze w tym sezonie takie jak z Juve o mistrzostwo badz w tym sezonie niestety w LE i Lukaku bedzie tam strzelal i przesadzal o naszym awansie i pokonywaniu Juve i zdobywaniu mistrzostwa. Poprawi technike i dokladnosc podan wtedy przyznam wam racje. Na ta chwile jest zwyklym drewnem strzelajacy szlabeusza a w meczach o stawke z Juve i Barcelona dal po prostu dupy. Wiec nie placzcie tak i nie podniecajcie sie tak nad Panem Lukaku bo jest to po prostu smiejsze. A porównując np miedzy Lukaku a Adriano jest doslownie przepasc. (edycja 2019.12.22 10:40 / darek_91)

darek_91

darek_91

22 grudnia 2019 | 10:44

Adriano - szybkosc, technika, gra glowa, rzuty wolne i bomba uderzenie z daleka. Doslownie pilkarz kompletny, czolg, ktory zaprzepascil wszystko po smierci ojca. Lukaku? Moze mu na ta chwile buty lizac mimo tych wszystkich statystyk. Tu juz nie chodzi o Icardiego tylko o czyste fakty. Takie sa fakty panowie jak do was to nie dociera to wasza sprawa. (edycja 2019.12.22 10:46 / darek_91)

22 grudnia 2019 | 11:23

Seavent nie wiem nie widziałem hazarda w akcji. Ale może tak być. Z lukaku biorę pod uwagę, że poprawi wykończenie akcji, bo narazie żenada gorsza niż pierwsze pudła Lautaro w sezonie. Generalnie postrzegam go jak patokoleżkę z podwórka, który bije mniejszych żeby się popisać, a jak przychodzi stanąć z równym, siada psychicznie. Mam nadzieję że się odblokuje w neczach o stawkę, wtedy pokaże że jedt wart nawet więcej.

Macik89

Macik89

22 grudnia 2019 | 13:49

Więc kibicuję Interowi od 25 lat nigdy tu się nie udzielałem chociaz stronkę odwiedzam codziennie.
Musialem to napisać bo ile narzakać ludzie?Lukaku drewno?ok strzelil 12 bramek robi robote to ze wszystko nie wpada to normalne.Po drugie nasz zespół jest w budowie.Nowy trener nowi zawodnicy o ile dobrze licze to 4 miesiące są razem.Mamy lidera a Wy(krytycy)chcecie juz wygrać lige mistrzów, mistrzostwo puchar i nie wiem co jeszcze.Dajcie na luz Forza Internazionale i Wesolych Świąt

22 grudnia 2019 | 14:18

Maciek89 dokładnie. Sami znawcy i koneserzy piłkarskiej wiedzy. Każdy wie już, że pieniadze wyrzucone w błoto, ze drewno. A chłop w krotkim czasie jest lepszy w niż w ostatnim sezonie. Do tego jest liderem szatni i buduje młodych chłopaków z zespołu. A tu kupiono paru zawodników i klękaj Europo, bo inaczej wszyscy na gilotyne.

Najlepszym przykładem jak dobra praca z trenerem fachowcem działa pozytywniena na zawodnika jest Candreva. Ostatni sezon fatalny. Każdy już chyba liczył, że znajdzoe sie szaleniec, ktory go kupi. Dzisiaj to nasz najlepszy wahadłowy. Może i ligi.

Cieszmy się wygranymi, dajmy wszystkim czas na bycie lepszym. Sobie też. FORZA INTER

HeyaMakumba

HeyaMakumba

22 grudnia 2019 | 15:02

Cóż zaginął vandall to są darek_91 oraz Rahi bo inaczej byłoby za nudno, a może to jedna i ta sama osoba ? ;)

22 grudnia 2019 | 20:08

No vandown zalamany. Jego Milan wpierdziel, znienawidzony Inter wygrywa. Zapowiada ja sie smutne swieta w piwnicy

23 grudnia 2019 | 07:26

@up wyjdź z piwnicy otrzep się z gówna to święta jakoś ci miną... ktoś coś podrzuci do żucia i przeżyjesz! XD

23 grudnia 2019 | 12:20

Chciałbym zauważyć jak obrońcy farsy rozstawiali potężnego lukaku po kątach(neutralizując jego bazowy ataut - siłę) . Zauważcie jak Lautaro ważący z 10kg mniej, wypadł klasę lepiej pod tym względem wycierając nimi murawę. Z potegami sam Martinez nie wystarczy. A jeśli wystarczy to długo tu nie zabawi. Lukaku strzela w ludzie - super. Na majstra (lub vice) wystarczy.