Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

22 grudnia 2019 | 00:04 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Sobotni wieczór był dla Nerazzurrich bardzo szczęśliwy. Zespół Antonio Conte wygrał z Genoą 4:0 i tym zwycięstwem zakończył rok 2019. Po spotkaniu wśród zawodników Interu panowała doskonała atmosfera.

Sebastiano Esposito:

- To był fantastyczny tydzień. Nie spałem zbyt dużo, myśląc o tym, jak się potoczy ten mecz. Dziękuję zespołowi, trenerowi, klubowi i szczególnie Romelu za tę bramkę. To fantastyczny człowiek, a także niezwykły zawodnik. Powiedział mi, żebym był pewny siebie gdy podszedłem, by uderzyć piłkę i strzelić gola.

- Szybko zsynchronizowałem się z Romelu. Jest świetną osobą, która zawsze chce mi pomóc. Bardzo mnie uspokajał mówiąc, że wszystko pójdzie dobrze. Cieszę się, że zdobyłem bramkę, że wygraliśmy i że trener we mnie wierzy. Teraz nadchodzi trudniejsza część sezonu i musimy ciężko pracować. Wszystkie poświęcenia przynoszą teraz efekt i mam nadzieję, że będę kontynuował tę ścieżkę, ponieważ wciąż mam wiele do zrobienia.

- Przez cały tydzień pracujemy, by do kolejnego meczu być w możliwie najlepszej formie i go wygrać. To jest zwycięska mentalność trenera i musimy go słuchać. Zależy nam na właściwej pracy, zdobywaniu punktów, by zespół mógł zajść jak najdalej.

Roberto Gagliardini:

- Jestem zadowolony ze stanu mojej formy. Nawet jeśli jeszcze kilka dni temu miałem pewne trudności i pracowałem z personelem medycznym, wszystko poszło bardzo dobrze. Bramka? Lukaku powiedział, żebym bardziej angażował i wspierał ofensywę. Zrobiłem to i strzeliłem gola.

Stefano Sensi:

- Dziękuję trenerowi. Tęskniłem za drużyną, ponieważ były to długie i trudne dwa miesiące. Cieszę się, że wróciłem, ale przede wszystkim z tego, że czuję się dobrze. Doping kibiców przy moim wejściu na boisko sprawił, że zadrżałem. Tak bardzo tęskniłem za stadionem.

- Nie zmieniło się zbyt wiele. Przed moją przerwą zawsze byłem pewny siebie i moich kolegów. Zawsze zachowujemy tę samą mentalność. Cieszymy się z wyniku i tego, że zakończyliśmy ten rok zwycięstwem. Dzięki temu nasi kibice spokojnie spędzą święta. Naprawdę tęskniłem za tymi emocjami i cieszę się, że znów mogłem je poczuć.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich