Agenci Gabigola naciskają Flamengo

29 grudnia 2019 | 14:25 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Przyszłość Gabriela Barbosy wciąż jest niejasna. Brak finalnych ustaleń pomiędzy Flamengo i Interem nie przekreśla jego kariery w Brazylii, jednak stagnacja w rozmowach może budzić niepokój.

W czterdziestu jeden występach Gabigol zaliczył w barwach Flamengo znakomity okres. Trzydzieści cztery trafienia i jedenaście ostatnich podań budzi respekt, jednak obecny pracodawca ma ograniczony budżet i wciąż nie potrafi dojść do porozumienia z Mediolanem. Gazzetta dello Sport donosi o spotkaniu przedstawicieli Barbosy z Bruno Spindelem, który pełni funkcję dyrektora sportowego brazylijskiego klubu. Uzyskane przez nich informacje mają pomóc uspokoić zawodnika, który podobno zaczyna się niepokoić swoją sytuacją.

Nerazzurri tymczasem chcą zarobić na piłkarzu jak najwięcej. O zainteresowaniu Gabigolem ze strony różnych klubów pisze się wiele, ale konkretów brak. Inter ma w planach sfinansować sprzedażą napastnika część styczniowych ruchów transferowych, ale w kuluarach mówi się jedynie o wpływających kolejnych ofertach wypożyczenia Brazylijczyka. Takie rozwiązanie z całą pewnością nie satysfakcjonuje mediolańskich włodarzy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00

29 grudnia 2019 | 14:42

Flamengo będzie chciało dać za niego ok 20 mln co jest jawnym oszustwem. Kopnąć ich w dupsko, bo Gabigol napewno jest wart dużo więcej.

damianekk1985

damianekk1985

29 grudnia 2019 | 18:43

Inter00 po tym co pokazał w Europie jest wart max 25:biorąc pod uwagę znakomity sezon we flamengo

etogol

etogol

29 grudnia 2019 | 19:41

Flamengo kupi go za 20mln, a po roku czasu (jak utrzyma dalej taka forme) to bedzie chcialo za niego 40mln. Takie cwaniaki z nich.

Bolo1908

Bolo1908

29 grudnia 2019 | 20:47

Chcą Go ściągnąć tylko po to żeby później sprzedać z zyskiem cwaniaczki...lepiej po okresie wypożyczenia sprowadzić Go do Mediolanu a nóż odpali a jeśli nie wtedy się Go pozbyć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich