Napoli - Inter: Koniec "szpitala"

31 grudnia 2019 | 14:39 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Drugą połowę roku 2019 zapamiętamy zapewne jako okres, w którym "obóz schorowanych" piłkarzy Nerazzurrich rozrósł się do niebotycznych rozmiarów. Na szczęście pod koniec grudnia raport medyczny przynosi nam pozytywne informacje. O ile (odpukać w niemalowane) po drodze nie wydarzy się nic złego, Interiści na spotkanie z Napoli wyjdą prawie że pełnym składem.

Nie oznacza to oczywiście, ze wszyscy piłkarze Interu będą już w pełnej meczowej formie. Jednakże jedyną osoba, która przez kontuzje nie znajdzie się się na liście zawodników gotowych do gry, będzie Kwadwo Asamoah. Pomocnik ten narzeka na bóle w chrząstce w kolanie i ćwiczy póki co indywidualnie. Nie jest znana dokładna data, kiedy Ghańczyk wróci do gry.

Do składu wracają: Nicolo Barella, Sensi (który wyszedł już na końcówkę meczu z Genoą) oraz Alexis Sanchez. Stefano Sensi może nawet wyjść w podstawowej jedenastce, co ostatni raz zdarzyło się w październiku.

Antonio Conte będzie miał także do dyspozycji Marcelo Brozovica oraz Lautaro Martineza, którzy wracają po kartkowym zawieszeniu. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lambert

Lambert 31 grudnia 2019 | 14:53   

pewnie będą czekać z tym asą aż przestanie boleć i sie nie doczekają i będzie operacja

inter00

inter00 31 grudnia 2019 | 15:39   

Najgorszy okres już za nami, oby Barella oraz Sanchez szybko osiągneli meczową formę

wróbel1908

wróbel1908 31 grudnia 2019 | 18:53   

Najgorszy okres teoretycznie powinien być przed nami zobaczymy czy za Conte się to zmieniło i czy w styczniu i lutym nie będziemy tracić masowo punktów


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich