Caffe Mercato - Vidal w połowie stycznia

4 stycznia 2020 | 10:22 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

W sobotni poranek nic nas nie zaskoczyło. Wciąż na Półwyspie Apenińskim króluje temat Christiana Eriksena i Arturo Vidala.

Valverde nikogo nie odda, ale...

We wczorajszym Caffe Mercato pisaliśmy o Arturo Vidalu, który jest łączony z Interem. Jak jednak zapowiedział trener Barcelony: - Nikt już nie opuści klubu. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Tymczasem La Gazzetta dello Sport uparcie twierdzi, że Chilijczyk jeszcze w połowie stycznia pojawi się w Mediolanie. Według dziennika, pomimo stanowczych słów Ernesto Valverde, nie ma wątpliwości co do transferu piłkarza.

***

Gabigol opóźnia działania Nerazzurrich

Na naszej stronie mogliście już przeczytać o ewentualnym uwzględnieniu Gabriela Barbosy w transakcji z Christianem Eriksenem (czytaj tutaj). Kibice Tottenhamu nie popierają jednak takiego pomysłu (czytaj tutaj). Tymczasem LGDS zwróciła uwagę, że Gabigol utrudnia plany Interu i spowalania pracę Nerazzurrich w zimowym oknie transferowym. Klub miał na nim zarobić i przeznaczyć pieniądze na pomocnika, a póki co wszystko stoi w miejscu.

***

Politano kluczem do pieniędzy

Matteo Politano, czyli jeden z bohaterów poprzedniego sezonu, w ekipie Antonio Conte nie może się odnaleźć. Zwyczajnie nie ma dla niego miejsca, przez co większość czasu spędza na ławce rezerwowych. To rozwiązanie zdecydowanie blokuje jego pozycję w reprezentacji Włoch. Piłkarz chciałby wystąpić na Euro 2020 i wie, że musi grać, by otrzymać powołanie. Wydaje się więc, że zarówno dla Interu, jak i dla samego gracza, dobrym rozwiązaniem będzie transfer do innego klubu. Największe zainteresowanie wykazuje Fiorentina, zwłaszcza po przyjściu Beppe Iachiniego, który dobrze zna Włocha. Sprzedaż Politano zagwarantowałaby Interowi pieniądze, których klub potrzebuje na pomocnika.

Źródło: inf. własna + różne

Polecane newsy

Komentarze: 3

Krychu90

Krychu90 4 stycznia 2020 | 10:29   

A na temat Allana coś wiadomo ?

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 4 stycznia 2020 | 10:35   

Dziś nic na jego temat się nie pojawiło. Cisza jak makiem zasiał.

Lambert

Lambert 4 stycznia 2020 | 11:56   

Tacy gracze do wyjęcia za grosze że aż żal marnować czas i okazje (edycja 2020.01.04 12:13 / Lambert)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich