Relacja z turnieju w Inowrocławiu

5 stycznia 2020 | 11:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Informacje serwisu2 min. czytania

Zgodnie z zapowiedziami, drużyna złożona z redakcji i użytkowników portalu intermediolan.com wzięła wczoraj udział w charytatywnym turnieju Serca Granie w Inowrocławiu. Impreza była świetną okazją do integracji kibiców naszego ukochanego klubu, a przy okazji mogliśmy wesprzeć szczytny cel organizatorów. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszej historii, lecz mamy nadzieję, że inicjatywa będzie kontynuowana w przyszłości.

Pomimo drobnych problemów kadrowych, skoro świt stawiliśmy się w stolicy Kujaw Zachodnich. Nieco pechowe losowanie sprawiło, że przyszło nam otworzyć zmagania w turnieju, a pierwszy mecz zaplanowano już na godz. 8:00. Pomimo olbrzymiej przewagi i mnóstwa stworzonych okazji, nie udało się znaleźć sposobu na bramkarza zespołu Remsod, więc swój udział w imprezie rozpoczęliśmy od bezbramkowego remisu. W drugim meczu zmierzyliśmy się z powszechnie uznawaną za faworytów drużyną Nauczycieli. Obyło się bez niespodzianki i rywale zwyciężyli 2:0. O naszych dalszych losach miał zadecydować dopiero trzeci mecz z Januszami Joggingu. Jego przebieg do złudzenia przypominał pierwsze spotkanie, a więc olbrzymia przewaga i kolejne marnowane okazje. Na szczęście wreszcie przyszło przełamanie niemocy strzeleckiej. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną 3:0 i z drugiego miejsca awansowaliśmy da fazy pucharowej.

fotka

Naszym ćwierćfinałowym rywalem okazał się zespół Lotnika, czyli obrońca mistrzowskiego tytułu z poprzedniego roku. Od początku postawiliśmy faworytom twarde warunki, stworzyliśmy sobie kilka dogodnych okazji, lecz przeciwnikom udało się wreszcie przełamać naszą defensywę i objąć prowadzenie. Mecz zakończył się porażką Interu 1:3 i pożegnaniem z turniejem. Na pocieszenie, warto dodać, iż nasi pogromcy dotarli do samego finału, gdzie polegli dopiero po serii rzutów karnych. Puchar za zwycięstwo powędrował w ręce piłkarzy Wodociągów. 

Czarno-niebieskie barwy w Inowrocławiu reprezentowali Bartłomiej Karpiński, Michał Lewandowski, Łukasz Walczak, Damian Zięba, Dawid Libera i Błażej Małolepszy. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować chłopakom za poświęcony czas, przejechane kilometry i wspólną sportową zabawę. Rezultat zawsze mógł być lepszy, ale nad tym jeszcze popracujemy w przyszłości. Naszym celem jest bowiem cykliczne spotykanie się przy okazji tego typu wydarzeń. Forza Inter!

foto 2

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 12

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz

5 stycznia 2020 | 11:20

Forza Inter! Brawo Panowie :) Nie zawsze wynik jest najwazniejszy :D

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik

5 stycznia 2020 | 11:44

Gratulacje

boxingdivision

boxingdivision

5 stycznia 2020 | 12:07

Brawo!

Tytus

Tytus

5 stycznia 2020 | 12:16

Brawo! Gratulacje! A może jakieś wspólne granie w Warszawie?

Morfo

Morfo

5 stycznia 2020 | 12:28

Fajnie ze sie udało, bardzo pozytywny przekaz fanów Interu dla przeciętnego Kowalskiego plus szlachetna inicjatywa. Bardzo szanuje i gratuluje :)

kalor3212

kalor3212

5 stycznia 2020 | 13:24

Forza Inter! Brawo Panowie :D

zbigi30

zbigi30

5 stycznia 2020 | 13:52

Czas zrobić zgrupowanie w kolejnym turnieju było pierwsze miejsce

maestro84

maestro84

5 stycznia 2020 | 14:36

Gratulacje! Fajna inicjatywa i dobry wynik.

Krychu90

Krychu90

5 stycznia 2020 | 17:19

Super Panowie z chęcią tez bym zagrał w tym turnieju...ale niestety praca :( a do Inowrocławia z Kruszwicy mam raptem 15 km. Możliwe ze następnym razem się uda :)

Maciej Pawul

Maciej Pawul

5 stycznia 2020 | 17:38

Brawo, szkoda że taki kawał drogi ode mnie, bo chętnie bym wsparł zespół (:

Rahi

Rahi

5 stycznia 2020 | 20:25

A ja godzinę drogi samochodem, ale praca :( gratki

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz

6 stycznia 2020 | 16:40

Tytus, w Warszawie póki co widzimy się na meczach w pubie, ale rzucę dziś hasło. Może męska część chciałaby pokopać, a jest kilku gagatków do grania :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich